Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Co může způsobit problémy s játry u psa ?

Játra jsouvelmi důležitým orgánem pro psy. Podílí se skoro každou funkci těla , zejména funkcí souvisejících s potravinami . Problémy s játry není vždy snadné, aby oznámení a jsou způsobeny širokou škálu věcí , včetně stravovacích , co váš pes neměl , trauma , parazitů , nemocí a léků. Problémy s játry jsou obvykle léčitelná , pokud není příliš pokročilé .
Trauma

Pokud jepes hit v oblasti žaludku , jeho játra jsou v nebezpečí vzniku vnitřního krvácení . Hity , které mohou způsobit největší škody , jsou ty, jako by byl zasažen jedoucího auta . To může způsobit velké škody a problémy , pro játra psa , stejně jako jiné věci .
Paraziti

Všechny červy nebo jinými parazity , které se nepovažují za svého psa může způsobit problémy s játry nakonec , Srdeční červi , zejména způsobit problémy s játry Vašeho psa , protože blokovat průtok krve a z jater , což je velmi nebezpečné pro zdraví vašeho psa .
Léky

Podle psí onemocnění jater nadace , existuje několik léků , které způsobují problémy s játry pro vašeho psa . Tyto léky patří ASA , anabolické steroidy , anestetika , Antihelmintika ( odčervení léky ) , antibiotika, chemoterapeutické léky , glukokortikoidy ( kortizon ), ketokonazol ( houbové léčby ), paraziticidů , fenobarbital ( epilepsie léky ), fenylbutazon , Rimadyl (léčba artritidy ), Thiacetarsamide ( heartworm léčba ) a Tylenol ( acetaminophen ) .
Nemoci

Mnoho nemocí, které váš pes smlouvy mohou být škodlivé pro její játra . Nejhorší onemocnění je hepatitida , protože to přímo napadá játra . Další onemocnění , které mohou způsobit problémy s játry jsou anémie , protože méně kyslíku proudí do jater a slinivky břišní , protože žaludeční enzymy dráždit játra. Další onemocnění , které způsobují problémy s játry, nepřímo jsou Cushingova nemoc , diabetes a syndrom dráždivého tračníku v vašeho psa.
Rakovina

Rakovina jater je velmi škodlivé a bolestivé pro vašeho psa . Ostatní druhy rakoviny vyvinuté váš pes může také způsobit problémy s játry kvůli nedostatku průtoku krve do jater a oslabeným imunitním systémem . Chemoterapie pro vašeho psa a většina léků proti rakovině jsou škodlivé pro játra vašeho psa .

Copyright © www.421948.com