Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Příčiny kašle u psů

Existuje mnoho důvodů , že pes může kašel . Většina psů kašel občas , ale pokud váš pes je neobvykle letargický , horečku nebo vykašlávání krve , viz váš veterinární lékař neprodleně .
Kennel Kašel

Kennel kašel jevelmi nakažlivé onemocnění dýchacích cest . Rychle se šíří prostřednictvím chovatelských stanic a stravovacích zařízení , alevakcína je nyní k dispozici.
Bakteriální pneumonie

Pokud se neléčí , mohou psi s chovatelské stanice kašel vyvinout bakteriální zápal plic. To může být úspěšně léčena antibiotiky .

Alergie Spojené

Alergie jsou častou příčinou kašle u psů . Prach, tráva a cigaretový kouř může dráždit vašeho psa dýchací cesty a způsobit přetrvávající , chronický kašel .
Worms

V štěňat , některé infekce parazitární červ může vyvolat kašel . Když štěňata vyhnat hák a kulaté červy , mohou kašel nebo škytavka .
Choking

Polykání velký kus potraviny nebo rawhide žvýkat mohou způsobit dávení zvuk, který je podobný kašel . Pokud objekt není vyloučen rychle a váš pes začne panikařit , snažte se ho uklidnit . Ihned se obraťte na svého veterinárního lékaře.
Chrápání

Některé Ploché plemena mohou chrápat a kašel více . Pokud váš pes jetěžký chrápající člověk , je velká šance , že bude kašlat víc. Tento typ kašle --- jestli je to vážné a chronické --- mohou být opraveny pomocí chirurgického zákroku .

Copyright © www.421948.com