Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Známky a příznaky kožního onemocnění v Štěně

Pásový opar je běžné u štěňat , protože jim chybí odolnost proti houbě , která způsobuje stav . Kožního onemocnění začíná malá , ale pak se zhoršuje v průběhu času . Pásový opar je nakažlivý pro ostatní psy a ostatních savců , včetně lidí , tak použijte rukavice zvládnout jakoukoliv štěně, které je infikované pásový opar , a umýt to vše štěněte podestýlky , aby se zabránilo reinfekci .
Tvář a Tlama

Podle na vlastníka psa Home veterinární Handbook , malé, kulaté , holé skvrny obvykle nejprve objeví na obličeji , čenichu a uších štěněte . Tyto holá místa jsou obvykle ne svědění a často mají výhodu , která je červená nebo růžová.
Tlapy a drápy

Na dalším místě jsou malé , kulaté holé skvrny objeví se na tlapky . Houba může dostat do nehtových lůžek drápy , což je suché a lámavé , a přimět je, aby růst zpět abnormálně .
Tail

bezsrsté náplasti pak se kolem a pod ocasem , jako výtrusy jsou přenášeny z obličeje a čenichu k této oblasti , kdyžštěně čistí sám. na

Varování

podle vlastníka psa Home veterinární Handbook , plešatý náplasti se stane svědění a infikovaných jakonormálně podkoní sám. Bez vlasy pro ochranu ,kůže otevře snadněji .
Kerions

Kerions stane v pozdější fázi neošetřené kožního onemocnění , a jsou způsobeny sekundárních infekcí . Vypadají jako zčervenání hrudek , které často mají silný krusty a cítí pevný. Podle veterinární lékař příručce k příznakům svého psa , můžete kerions být příznakem infekce staph , takže každý štěně s těmito potřebami jít k veterináři ihned .

Copyright © www.421948.com