Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
# >> Domácí zvíře > >> Psi >> Pes zdraví

Jak pečovat o postiženého psa

Veterinární věda pokročila tak , že psi se ochrnutí , hluchota nebo jiným tělesným postižením může stále ještě vést pohodlné a kvalitní život. Psi přizpůsobit se , co problém mají velmi dobře , za předpokladu, že nejsou v žádném bolesti. Péče o postiženého psa se ​​stáváběžnou součástí vašeho každodenního života po několika týdnech .
Co budete potřebovat
Vet
Spousta starých ručníky a utěrky ( Za přistýlky pro obvazy nebo uklidit nehod )
Lednička u některých léků

zařízení , jako pes na invalidním vozíku nebo smyčka (je-li to relevantní)
psí plenky ( v případě potřeby)
Návod
Je toocas vrtí Day
1

Ujistěte se, že pes dostane pravidelné kontroly u svého veterináře . To je zjistit, zdastav postupuje nebo se dostat léky na předpis . Mohou také pomoci dostat se do styku s dodavateli pro speciální zařízení jako psí invalidní vozík, smyček nebo speciální obvazy .
2

Podívejte se tělo Vašeho psa každý den. To trvá jen několik minut, a mohl by být začleněny kolem času dát nějaké léky . Ochrnutý pes nebude moci čistit sám moc dobře , a také nemusí být schopen , aby se cítili, kdyby boláky nebo řezy se vyvíjejí v ztuhlých končetin. Léčba tyto Hned může psa zachránit od získání infekce.
3

, aby se život psa jako normální , jak je to možné. Zcela neslyšící psi , nebo dokonce ochrnul stále chodit na procházky , např . Nicméně, musíte být uši pro neslyšící psa , aochrnul pes bude muset obejít se na invalidním vozíku nebo jiných zařízení .
4

Spojte se s ostatními zdravotně postižených majitelů psů . Můžete to udělat on-line , i když mohou být podpůrnou skupinu nebo " Meetup " ve vaší oblasti . Tímto způsobem můžete pomoci tipy odkládací a bolesti sdílet i radosti . Váš pes může také dostat šanci setkat se s ostatními podobně handicapovaná psy . Viz zdroje .
5

Dohlížet všechny první setkání vašeho psa a cizí psy , a to zejména , pokud váš pes je úplně hluchý , slepý nebo používá invalidní vozík . Nový pes může být zmatený a cítit nepříjemně a může vrčet nebo kousnout .

Copyright © cs.xzhbc.com