Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Počáteční Známky svrab u psů

svrab , také známý jako sarkoptového svrabu , je způsobeno tím, Sarcoptes scabiei roztoče , který hrabe do kůže a klade vajíčka. Svrab je vysoce přenosné onemocnění, které může váš pes vypadat a cítit se mizerně. To lze snadno přenášet na další domácí zvířata a lidi . Svrab je třeba léčit co nejdříve zbavit domácího mazlíčka, roztočů a aby se zabránilo dalšímu šíření .
První známky

První znamení svrab je vážné poškrábání . Roztoč způsobuje intenzivní svědění , což může mít psa poškrábání tak zuřivě , že způsobí škodu na jeho kůži . Intenzita svědění je způsobeno alergickou reakcí na výměšků roztočů .
Další symptomy

Další příznaky patří vypadávání vlasů a strupy na kůži psa . Přestože vypadávání vlasů může dojít kdekoliv na těle , to se běžně vyskytuje na loktech , břicha a hrudníku .
Přenosu

Převodovka dochází přímým kontaktem s infikovaným zvířetem nebo prostřednictvím kontaminované podestýlky nebo jiných předmětů v životním prostředí.
Diagnóza

Svrab může být obtížné diagnostikovat , protože roztoči jsou mikroskopické a příznaky svědění a vypadávání vlasů jsou podobné jako u jiných podmínek . Kůže škrábání je často nutné potvrdit při diagnóze podezření na svrab .
Léčba

Existuje několik léčivé poklesy , aktuální léky a spreje používané k léčbě svrab . Veterinární lékař rozhodnout , který lék použít pro léčbu , protože ne všechny léky jsou vhodné pro některá plemena .
Význam

Všechny domácí zvířata v domácnosti by měly být považovány , a to i v případě , že mají žádné zjevné příznaky . Opětovnému může dojít, pokud jsou všechny domácí zvířata nejsou léčeny. Prostředí by mělo být důkladně očistit a přidá se medikované sprejem , protože roztoči mohou přežít v prostředí po dobu až 3 týdnů. Lidé by měli dbát na opatrnost a omezují kontakt s nakaženým zvířetem , aby se zabránilo přenosu roztoče .

Copyright © www.421948.com