Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Sarkoptového svrabu roztočů Příznaky u lidí

roztočů způsobují sarkoptového svrabu u psů a koček , alepodmínkou je také nakažlivé pro člověka . Roztoč , který způsobuje příznaky svrabu u psů rychle umírá na lidech. Lidé příznaky, ale žádná léčba je obvykle nutné . Zatímco roztoči nemusí žít na člověka , je možné znovu infikované , jestližezdroj roztočů není eliminována . Sarkoptového svrabu způsobené roztočem , který infikuje zvířata by měly být hodnoceny lékařem k vyloučení jiných onemocnění kůže .
Svědění

Nejčastějším příznakem sarkoptového svrabu u člověka je intenzivní svědění. Svědění se může objevit dříve, než jsou patrné známky roztočů . U některých pacientů s sarkoptového svrabu reagují přísněji než ostatní. Tyto příznaky mohou býtimunitní systém reakce na roztoče , a které se mohou objevit v oblastech, které nemají napadení roztočů . Topické svědění krémy mohou pomoci kontrolovat svědění . Psí svrab zmizí lidi na jeho vlastní a nevyžaduje léčbu .
Rash

sarkoptového svrabu nebo psí svrab u lidí , způsobuje vyrážku a zánět kůže . Kožní puchýře a může zobrazit podobná pupínků . Společné prostory pro vypuknutí sarkoptového svrabu na člověka jsou žaludek , stehna a spodní ramena . Vyrážka může být takéimunitní odezvy systému a ne nutně způsobené roztoči . Vyrážka způsobená imunitního systému může také objevit v oblastech, kde nejsou roztoči .
Kůže Infekce

Infekce kůže není způsobena sarkoptového svrabu , ale poškrábání kůže může zavést bakterie do postižené oblasti . Kožní infekce mohou mít červený vzhled a teplý nebo horký na dotek . Pokudkožní infekce vyvíjí ,měl by lékař posoudit a léčit ji . Pacienti se mohou vyhnout infekci kůže tím, že škrábání postižené oblasti .

Copyright © www.421948.com