Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Známky úpal u psů

Pro chovatele , kteří se snaží , aby sipříjemný letní den s nejlepším přítelem člověka , to trvá jen minuty, zářící sluneční paprsky a vlhké podmínky znamenat pohromu . Je důležité jednat rychle, pokud příznaky mrtvice tepla u psů objevit. Přehlédnout případy mohou způsobit vážné zdravotní komplikace , jako je například nevratné poškození orgánů , kóma a dokonce i horší . - Smrt
Význam

Úžeh u psů nastává, když se špičáky není schopen udržet jejich pravidelnou tělesnou teplotu kolem 101 stupňů F .
Identifikace

Známky přehřátí u psů patří těžké funění , nadměrné slinění , zvýšenou srdeční frekvenci , slabost , zvracení, bledé dásně , jasně červený jazyk a zmatek .

Úvahy

úpal Dog obvykle dochází u velmi mladých , starých , nemocných nebo psů s nadváhou ; krátký -face plemena ( Mopslíci ); double- kabát plemena ( Chow žrádla ) a ty se chovají pro chladnějších klimatických podmínkách ( husky ).
Mylné

Psi ve vodě dělat přehřátí a mohou trpět příznaky mrtvice tepla při plavání těžké nebo které jsou obklopeny vodou nad 75 stupňů F.
Upozornění

Vnitřní orgány rozebrat , když tělesná teplota překročí 106 ° F . -majitel má jen minut reagovat


Léčba

způsoby, jak k léčbě psů s úpal je snížit tělesnou teplotu zásobování studené vody a hadice je, nebo že jim chladnou koupel. webových stránek < br >

Copyright © www.421948.com