Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak vyléčit suchou kůži na psy

Příznaky suché kůže u psů patří šupinatá kůže , které se cítí suchý na dotek , poškrábání nebo olizování na kůži, zarudnutí a lysiny ze žvýkání a poškrábání. Strupy mohou být také přítomny . Suchá kůže u psů je třeba léčit , jako opakované škrábání může mít za následek horkých míst . Horké skvrny jsou skvrny na kůži psa , která byla infikována bakteriemi zavedených přes malé řezy a škrábanců . Obecně platí, že domácí léčba je dostatečná k léčbě suché kůže u psů .
Co budete potřebovat
omega- 3 doplňky pro psy
velkými štětinami
hydratační šampon pro psy
zvlhčovač
Návod
Jak vyléčit suchou kůži na psy
1

Vyloučit zdravotní potíže, které mohou být zodpovědné za příznaky vašeho psa . Paraziti , bakteriální infekce , kožní roztoči , alergie, plísňové infekce a blechy to vše může způsobit svědění , odlupování a další suchá kůže příznaky . Podle ASPCA , nové nebo přetrvávající případy suchou kůži by měly být hodnoceny veterinárním lékařem pro diagnostiku a možnosti léčby .
2

Krmivo psazdravé , vyvážené stravy. Poskytování svého psa s komerční krmiva pro domácí zvířata , který je vyvinut pro psy a který obsahuje vitamín A , by měla být dostatečná vitamin E , niacin a protein , pokud váš pes má specifické potřeby výživy způsobeným základní zdravotní stav . Suplementace omega -3 mastných kyselin se také osvědčila při léčbě suché kůže u psů .
3

Kartáč srst Vašeho psa každý den. Kartáčování odstraňuje odumřelé buňky a zlepšuje průtok krve do kůže . Podle American Animal Hospital Association ( AAHA ) , čištění svého psa denně zvýší zdraví pokožky , snižuje odlupování a snižují svědění.
4

svého psa umýt pouze šampony a mýdla určených pro použití u psů . Nikdy nepoužívejte šampony a mýdla vyrobené pro lidi na vašeho psa. AAHA varuje, že psi mají různé kožní pH od lidí , a použití lidských šampony na mytí vlasů vašeho psa může způsobit vysušení a svědění .
5

Vyhněte se koupal svého psa příliš často. Overbathing svého psa odstraní přírodní kůže oleje, které pracují , aby pokožku mazat a vlhké . Nicméně, pokud váš pes trpí psí lupy nebo mazotoku , může vyžadovat častější koupání s medikovaného šamponu .
6

Mějte svého psa v interiéru při suchém a chladném počasí. Můžete také zvýšit úroveň vlhkosti v místnosti, kde se váš pes spí pomocí zvlhčovače . Někteří psi jsou náchylnější k sezónní suchá kůže než ostatní psi .
7

Zeptejte se svého veterináře na předpis pevných ošetření vyléčit suchou pokožku a kontrolní svědění. Je-li přítomen zánět , může být předepsán steroidy k urychlení hojení a snadnost svědění a nepohodlí .

Copyright © www.421948.com