Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Známky zácpy u psů

Známky zácpy u psů se pohybují od napjaté kálí do zažívacího traktu . Tento nepříjemný stav může být způsoben mnoha faktory , ale je obecněvýsledkem dietních problémů . Zatímco zácpa je obecně otázkou změny vašeho psa stravy , veterinární lékař může také kontrolovat ostatní podkladové podmínek, které mohou být zodpovědné za zácpě.
Vzhled Výkaly

Je-lizácpu pes je schopen mít střeva pohyb , budevýkaly obvykle malý a suchý s tvrdou strukturou .
chování

Filtrační k vyvolání pohybu střev bez úspěchu , je jednou z nejčastějších příznaků zácpy u psů . Také, podívejte se na známky nepohodlí vašeho psa , jako je shrbené držení těla a pevně břicha. Psi se často ztratí svou chuť k jídlu , když jsou zácpu .
Časový rámec Spojené

zácpu psi mohou jít jeden nebo více dní , aniž by pohyb střev . Také mohou trvat déle vyvolání pohybu střev . Nedopusťte, aby váš pes jít na více než jeden den bez vyprazdňování , než se obrátíte na svého veterinárního lékaře .
Způsobuje

Některé příčiny zácpy u psů patří stravovací problémy , nedostatek pohybu , napadení parazity a cizí předměty v trávicím systému .
Prevence a léčba

Mějte čerstvou zásobu vody jsou k dispozici pro vaše psy za všech okolností . Zvyšte svůj příjem vlákniny přidáním zeleniny a celozrnných výrobků, na jejich stravě buď domácí potraviny nebo veterinář doporučil značky. Pravidelné cvičení také pomůže , aby se zabránilo a odstranění zácpy u psů .
Varování

Pokud je váš pes vykazuje závažné nebo déletrvající příznaky zácpy , obraťte se na svého veterinárního lékaře. Zácpa má potenciál proměnit do vážného zdravotního stavu zvaného megakolon , kde se tlusté střevo psa stává ochablý a není schopen mít pohyb střev . Také nikdy nepoužívejte lidské projímadla na vašem zácpu psa.

Copyright © www.421948.com