Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak léčit suchou kůži u psů

zdraví pokožky vašeho psa poskytuje okno pro jeho celkovou pohodu . Rozsah příčin suché kůže u psů běží široko daleko. Jako takový , každý plemeno a věková skupina zůstává citlivý na kožní problémy . Nejvíce ohroženi jsou velmi mladí , starší , zdůraznil, nebo přeplněné psy , nebo ty s poruchy imunitního systému . Účinně léčit svého psa suchou pokožku , je třeba nejprve určit příčinu .
Zdravé kůže přes zdravou výživu

Poskytování vyváženou stravu, je velmi důležité pro zdraví kůže Vašeho psa . Diety naložené obilovin , plniva a umělé přísady neposkytují základní živiny, které váš pes potřebuje pro zdravou kůži . Mnoho složek v krmivu , jako je hovězí maso , kuřecí maso , kukuřice, pšenice a sóji způsobit alergické reakce u psů , což vede až suchou pleť . Váš pes také může mít alergickou reakci na umělých barviv ve své jídlo, které může způsobit nepřirozenou imunitní systém . Diskutujte o vašeho psa stravy s vaším veterinárním lékařem. Pokud je to nutné , přepněte na hypoalergenní potraviny nebo zvážit přidání zásadní doplněk mastné kyseliny s jeho jídlem.
Šupinatá kůže od blech

Blechy, za hlavní příčinu suché , svědění kůže psi , musí být kontrolovány v průběhu celého roku . Zatímco blechy se daří v teplých oblastech , mohou přežít v chladnějších klimatických podmínkách , zejména v teplém domově . Mnoho psů má alergické reakce na sliny vstřikovaného do jejich kůže přes bleší kousnutí . Psi s výraznější bleší alergie vyžadují méně blech a bleší kousnutí vytvořit kožní problémy . Udržujte bleší kontroly programu celoročně , která zahrnuje léčbu pro váš domov , vaše pejsky a vaši dvoře .
Suchou pleť z Overgrooming

Váš pes přirozeně vytváří oleje, které hydratují jeho kůži a srst. Když se koupat svého psa příliš často , nebo obsluhovat produkty, které nejsou formulovány pro psy , riskujete odstraňování jeho přirozené kožní oleje . Výsledkem je suchá , šupinatá , svědění kůže . Koupat psa pouze v případě nutnosti , a ne častěji než jednou za měsíc. Pokud zjistíte, že boj proti psí pach , zkuste použít suchý šampon mezi lázní. Používejte produkty speciálně pro psy . Pro ještě větší úlevu , zkuste přidat vitamin E olej do svého šamponu nebo vodní lázni , nebo přidejte jemně mleté ​​ovesné vločky dítě na teplou vodu prouklidňující máčet .
Alergické reakce doma

Mnoho psi vyvinout kožní problémy, v reakci na životní prostředí alergeny , jako jsou prach , roztoči , plísně , pyly , trávy a plevele . Práce s veterinářem určit, které alergeny jsou příčinou vašeho psa suchou pokožku a rozvíjet průběh léčby pro vašeho psa . Zajistěte, aby vaše domácí prostředí je čisté a udržet váš dům vysávat . Nevystavujte svého psa na vnější alergeny , kdykoli je to možné. Chodit svého psa pouze v době, kdy jsou alergeny , jako jsou pyly nebo výfukových plynů nižší. Pokud je to nutné , váš veterinář může předepsat antihistaminika nebo kortikoidy k potlačení alergické reakce Vašeho psa . On může také podávat injekce, které pomáhají znecitlivění svého psa na alergeny .
Problémy s Paraziti

plísňové a parazitární infekce mohou vytvářet viditelné kožní problémy na vašeho psa. Sarkoptového svrabu , způsobenáSarcoptes scabei roztoče , má za následek suchou , svědění kůže , připomínající alergickou reakci. Někdykůže zhoustne a stane se šedé barvy . Plísňové infekce , jako důsledku kožního onemocnění v barvě červené, podrážděné pokožky doprovázené vypadáváním vlasů . Váš veterinární lékař může doporučit vhodný postup lokální léčbě pro vašeho domácího mazlíčka . Všechny ostatní domácí zvířata v domě, také by měli být ošetřeni , protože plísňové a parazitární infekce jsou velmi nakažlivé a snadno šíří .

Copyright © www.421948.com