Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Příznaky Advanced Canine prsní rakoviny

Psí rakovina prsu je způsobena nádorem v jednom nebo více z psí mléčné žlázy . Jedná seléčitelná typ rakoviny , pokud zachytil dostatečně včas a může být případně zabránit sterilizace co nejdříve před jeho prvním teplo . Pokud se dostane do pokročilých stadií , to je typicky není vyléčitelná a operace se doporučuje zvýšit pohodlí psa a zlepšit jeho kvalitu života.
Benigní versus zhoubných nádorů

Je těžké určit bez biopsie , pokud nádor benigní nebo maligní. V pokročilejších stádiích ,nádor je patrný směrem k zadní straně nohou v prsní oblasti. Tam je typicky otok arůstu , který může být detekován na dotek .
Mastitiis a mléčná žláza rakovina

mastitidy ,zánět prsní tkáně , může být indikativní pro pokročilé prsní žláza rakoviny . Pokud otok přetrvává po léčbě mastitidy , který je obvykle vyřešen s antibiotickou terapii , prsní žlázy rakovina je obvyklemožné.
Známky zánětlivého karcinomu

Zánětlivá karcinomu jeagresivní rakoviny prsu , která se prezentuje tím, rozněcovat sebe a způsobuje zarudnutí a bolest v postižené oblasti .
Signs v
Skin

Existují i ​​další neklamné známky na kůži , které se může projevit z pokročilého psí rakoviny prsu . Modřiny , stejně jako vnější krvácení v mléčné oblasti jsou indikátory možného rakoviny.
Dýchacími obtížemi

Dýchací potíže mohou být dalším příznakem pokročilé psí prsní rakoviny. Pes může mít potíže s dýcháním a zkušenosti kašel .
Netečnost

Pes s pokročilým karcinomem mléčné žlázy u psů se může objevit apatická . Pes může mít žádný zájem na výkon a sníženou chuť k jídlu.

Copyright © www.421948.com