Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak pečovat o dehydratovanou štěně

Pokud vaše štěně je nemocný , nemůže být dostatečně pít . , , nebo vůbec ! Zde je několik tipů , které vám pomohou udržet vaše štěně hydratovaná a na cestě k oživení.
Věcí , které budete potřebovat
Gatorade
kapátkem
čištěná voda

Koš na prádlo
Old mikina
Návod
1

Vezměte si štěně k veterináři. Před přijetím věci do vlastních rukou , ujistěte se, že máte štěně zkontrolovat váš veterinář jako první. Vaše štěně může být příliš nemocné nebo dehydratované , abyste ji ošetřovat zpátky do zdraví . Pokud vaše štěně je velmi nemocný ,veterinář může mít jí zůstat na pozorování , nebo poslat vás do nouzového kliniku.
2

Start hydratační štěně na přísném plánu , pokud vaše štěně není dost nemocný být držen u veterináře . Obvykle to znamená, hydratační kdekoli z každého půl hodiny na každou hodinu . To se může zdát často , ale pokud vaše štěně odmítá pít , je důležité získat co nejvíce tekutiny do něj jak je to možné . To znamená, že i nošení na celou noc , dokud štěně pije sám .
3

Udělejte si směs kapalina pro štěně . Můžete si vybrat buď použít přímo , čištěná voda nebo směs vody a Gatorade . Tato směs by měla být v poměru 50/50 . Gatorade obsahuje cukry a elektrolyty , které pomáhají vaše tělo hydrát lépe, protože tyto látky vám pomohou udržet vodu. Straight Gatorade by být příliš mnoho pro štěně , ale , ale to 50/50 směs má dokonalé množství cukru a elektrolyty , stejně jako voda na hydrát štěně .
4

Použijte plastovou kapátkem podávat tekutiny - ne sklo , jak vaše štěně se může zakousnout se . Psi s největší pravděpodobností nebude sát kapátkem sami , takže nejlepší způsob, jak to udělat, je umístit kapátko v koutku úst a zatlačte jej o 1/2 palce. Pak můžete zmáčknout kapátko a uvolnění tekutiny v podstatě v zadní části krku , brání jí , aby byla schopna nechat vytéct . Držte Vaše štěně hlavu až na jednu nebo dvě sekundy po každém stříkat , aby se ujistil , že dostane všechny tekutiny.
5

Držte velmi jednoduché stravy rýže , která byla skutečně nasycené s kuřecím nebo hovězím masem vývar . Dát štěně pravidelné jídlo by mohlo způsobit mu průjem a ještě více dehydrataci.
6

Vezměte si štěně zpět k veterináři mají být kontrolovány . Ujistěte se, že pokud vaše štěně Nezdá se, že zlepšení , nebo ještě horší , že si ji vzal zpátky k veterináři ihned . Pokud vaše štěně se zlepší, ujistěte se, že se vrátí k veterináři jako preventivní opatření .

Copyright © www.421948.com