Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Je lidský lék proti kašli bezpečné pro psy ?

Některé over-the -counter léky proti kašli pro lidi, bude také pracovat pro psy. Dříve než dáte jakýkoli ke svému kašle pes , ale vážit svého psa poprvé , protožedávka bude záviset na tom, jak moc váš pes váží . Můžete také najít mnohem jednodušší dávkování svého psa pomocí injekční stříkačky nebo pipety spíše než lžící.
Dextromethorpan

Podle " Dog majitele Home veterinární encyklopedie , " lék proti kašli obsahující dextromethorpan bude pracovat pro psy. Je nalezen v obchodní značky ROBITUSSIN a Benylin expektorans ( viz zdroje ) .
Guaifenesin

Tento decongestant je často součástí léky proti kašli obsahující dextromethorpan . Je to bezpečné pro psy.
Dávkování

dávka je 1 čajová lžička . na každých 20 liber . hmotnosti , nebo mezi 0,5 a 1 ml na každý kilogram hmotnosti . Tato skutečnost je dána každých šest hodin .
Upozornění

Ujistěte se, že lék proti kašli neobsahuje léky proti bolesti aspirin nebo paracetamol , protože může dostatpes velmi špatně. V případě, že pes zvrací , třese se , nebo má nepravidelný srdeční frekvence po užití léku , zavolejte veterináře .
Kdy volat veterináře

Podle " The Doctor Knize domácí opravné prostředky pro Psi a kočky , " většina psí kašel zmizí do 24 hodin ( viz zdroje ) . Ale pokud tomu tak není , může to být známkou zánětu průdušek nebo jiný problém, který potřebuje veterináře pozornost.

Copyright © www.421948.com