Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Co Skin podmínky ovlivňují psy ?

Kůže je největší orgán vašeho psa a je předmětem mnoha problémům . Většina z nich není vážná , ale všechny by měly být řešeny prostřednictvím veterinárního lékaře v případě, že kožní problém, zdá se, že šíření nebo stát
infikován . Blechy

Blechy žijí na kůži psa , kousání je pro malé krevní moučky . Někteří psi jsou alergičtí , a dokonce ijeden kousnutí může vyvolat vypadávání vlasů.
Hot Spots

Horké skvrny jsou otevřené rány , často na noze vašeho psa . Mohou být způsobeny neustále vlhkou srst , alergie nebo nervového lízáním .
Sunburn

Psi mohou dostat opálený , a to zejména na holých oblastech, jako je nos . Naháči jsou velmi citlivé a je třeba chránit před sluncem za všech okolností.
Mange

Mange jemikroskopický roztoč , který hrabe pod kůži a způsobuje intenzivní svědění. Váš pes srst vypadne v skvrnitým shluků .
Rakovina

Psi mohou dostat rakovinu kůže , a to jak z dlaždicových buněk a bazální buňky. Jakýkoliv růst, který se objeví podezřelé by měla být diagnostikována veterinárním lékařem.
Pásový opar

častější u koťat a štěňat , pásový opar může ovlivnit psy s narušenou imunitní systém. Je to plísňová infekce , která způsobuje svědění , zarudlá kůže a vypadávání vlasů .

Copyright © www.421948.com