Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jaké jsou příznaky klíšťat na psa ?

Klíšťata jsounešťastné a nechtěnou součástí vlastnictví psa . Pro zachování zdraví vašeho psa a ještě si outdoorové aktivity , naučit se identifikovat klíšťata a řádně jejich odstranění je velmi důležitá. Zde je několik důležitých příznaků , aby uznaly , pokud má pes klíšťata Identifikace
.

Klíšťata jsou malé , multi- legged parazitární organismy , obvykle šedé nebo tmavě hnědé zbarvení . Jejich velikost a barva často je obtížné zjistit u psů . Na

ztráta chuti k jídlu /Energy

nemocných psů mají tendenci jíst méně . Pokud chuť vašeho psa se ​​zmenšil , vezměte si ji k veterináři. Stejně tak psi, kteří jsou méně aktivní , než je obvyklé , může mít nějaké zdravotní problémy .
Kožní infekce

Zaškrtněte kousnutí způsobit kožní rány, které mohou nakazit , pokud se neléčí . Kožní infekce nemusí nutně znamenat, žepes má klíšťata , nicméně , tak se podívejte na srst pro všechny druhy hmyzu a jiných organismů .
Ztráta krve

Vzhledem k tomu, klíšťata krev - hlupáci , ztráta krve je hlavní ukazatel , který je pokousalpes . I když je nutnéveterinární lékař kontrolovat krevní obraz , bolavé a oteklé končetiny jsou příznaky ztráty krve , že majitelé mohou těšit na .
Fever

Pokudkousnutí klíštětem je těžké,psa tělesná teplota výrazně zvýší .
Prevence

Klíšťata jsou možné zcela vyhnout, ale jsou věci, které majitelé mohou udělat pro snížení šance svých psů " , jak se dostat je. Správné , pravidelně , upravené psi jsou méně pravděpodobné, že přitahují klíšťata . Sledovat svého psa na procházky , aby se minimalizovalo čas strávený klíšťaty obýval území.

Copyright © www.421948.com