Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

Jak k léčbě a prevenci Vašeho psa Dry svědění kůže

Několik onemocnění může způsobit suchou a svědění kůže u psů . Nejběžnější jsou paraziti , alergie a plísňové infekce . Blechy a roztoči jsou nejčastější parazity , zatímco kontaktní dermatitida, alergie na potraviny a kvasinkových infekcí jsou nejběžnější typy alergií a plísňových infekcí . Ponechání těchto podmínek neléčená může způsobit hodně bolesti a nepohodlí pro vašeho psa.
Co budete potřebovat
krém
1 šálek ovesných vloček
Blender
vaně s vlažnou vodou
nových potravinářských
Návod
1

Pozorujte svého psa zkontrolovat základní problémy , které způsobují kožní problémy . Pokud váš pes je stále nemocný snadno , má neustálé problémy s alergií a trpí chronickými infekcemi , tyto mohou být příznaky podkladové imunitního systémových problémů , které musí veterinární lékař pozornost. Pokud váš pes není stále nemocný a je v celkově dobrém zdravotním stavu , měli byste být schopni léčit suchou a svědivou kožní problém sami.
2

Dopřejte základní příčinu problému pleti. Pokud kožní problémy vyskytující se na kořen ocasu , třísla , stehna a boky , to je asi blechy . Obličej, břicho , uši a nohy poukazují na potravinové alergie . Pokud kožní léze došlo poté svědění kůže začala , aby směřoval k bakteriální infekci. Před právě ošetření svědění kůže , aby se zabránilo problémům vrací léčbě těchto kožních problémů .
3

Nákup lokální léčby z oblíbených obchodů nebo od veterinárního lékaře . Lokální léčby jsou krémy, které mohou být potření problémových oblastí k léčbě svědivé a suché skvrny. Různé krémy jsou vytvořeny pro různé příčiny , takže váš veterinář bude schopen říct správné krém , které potřebujete po diagnostikovat , co původně způsobilo kožní problém .
4

Dejte svému psovi s ovesnou koupel pro snížení nepohodlí a léčit suchou a svědivou pokožku . Nepoužívejte ochucené ovesné vločky nebo ovesné vločky , které obsahují cukry. Blend 1 šálek ovesných vloček na jemný prášek s použitím mixéru . Umístěte šálek mleté ​​ovesné vločky do vany plné vlažné vody . Hladina vody by měla být hrudi výšky vašeho psa. Míchejte ovesné vločky do vody , dokud se nerozpustí .
5

Umístěte psa do ovesné koupele . Jemně naberte ovesné vločky vody na váš pes každých pár minut. Nechte váš pes máčet po dobu 10 až 15 minut. Neoplachujte ovesné vločky vypnutí kůže po dokončení ; jen pohladit svého psa osušte ručníkem . Ovesné vločky by měla pomoci zabránit tomu, aby psa z svěděním .
6

Změna vašeho psa stravy . Aby se zabránilo vzniku dalších ohnisek suché a svědění kůže , ujistěte se, že váš pes je jíst správné diety . Potraviny, které obsahují omega - 3 mastných kyselin, omega - 6 mastné kyseliny, vitamin C , vitamin E , vitamin A a zinek pomáhají podporovat zdravou kůži na buněčné úrovni . Potraviny by měly rovněž obsahovat velké množství proteinu , ale jen malé množství zrn , konzervační přísady a barviva . Zrna , konzervační látky a barviva jsou hlavní příčinou potravinových alergií , takže změna stravy se zbavit potravinových alergií a podporovat lepší pokožku a imunitní zdraví.

Copyright © www.421948.com