Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Pes zdraví >> 

O Záchvaty V německých ovčáků

Psí epilepsie je chronické onemocnění , které je charakterizováno opakujícími se záchvaty , které mohou trvat 1 do 5 minut . Záchvaty dojít v důsledku výbuchy abnormální aktivitou nervových signálů v mozku . Němečtí ovčáci jsou jedním z mála psích plemen , které jsou více náchylné k epileptickým záchvatům .
Příznaky

Symptomy obvykle zahrnují svalové křeče , nadměrné slinění , nereagující žáky ( prázdný pohled ) a ztrátu tělesných funkcí , které mají za následek spontánní močení a /nebo vyprazdňování . Celé tělo může ztuhnout a blbec , a ztráta vědomí mohou nastat .
Příčina

Křeče mohou být způsobeny několika různými faktory , jako je nádor na mozku , infekce, toxické látky a nízká hladina cukru v krvi . V některých případech ,příčina zůstává neznámá . Záchvatová onemocnění může být dědičné . Němečtí ovčáci , kteří trpí křečovými stavy by neměli být chováni , protože stav se může přenést na potomstvo.
Clusteru záchvaty

němečtí ovčáci jsou náchylné k clusteru záchvaty , což znamená, že mohou trpět opakované záchvaty v krátkém časovém období . To je nebezpečné a může být život ohrožující dokonce . Dojde-li k 3 nebo více záchvatů během 24 hodin , by měla býtveterinární lékař nazýván okamžitě.
Diagnóza

Diagnostika záchvatové poruchy může zahrnovat řadu testů , jako je krev , rozbor moči, toxin screening , x - paprsky a elektroencefalogram ( EEG) pro měření elektrické aktivity v mozku.
Léčba

Léčba záchvatovitá onemocnění může záviset na vyvolávající příčině . Záchvaty mohou být ovládány s léky , jako je Dilantin , fenobarbital a Valium . Léčba by měla být zahájena co nejdříve v německých ovčáků , protože kontrola záchvatovité onemocnění v této konkrétní plemeno je často obtížné . Němečtí ovčáci ne vždy reagovat na fenobarbital , který jenejčastěji předepsané léky . Ačkoli není tam žádný lék na psí epilepsie , to je normálně ovládat pomocí léků . Jakmile pes byl předepsán anti- lék pro léčbu záchvatů , je důležité , že dostává doporučené dávkování.
Upozornění

Pokud je váš německý ovčák má záchvat , nedávejte ruce nebo v blízkosti úst. Dalo by se snadno zranit čelisti psa nedobrovolně zaklapnou během záchvatu. Nepokoušejte se přesouvat psa , jak byste si mohli poranit sebe nebo psa. Přesuňte blízké objekty, jako jsou stojany , stůl , světla nebo cokoli jiného , že váš pes mohl zranit sám o průběhu záchvatu .

Copyright © www.421948.com