Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

DIY Burrow Psí pelíšek

Lure oblíbeného psího kamaráda mimo dům nábytku sváděním s fuzzy , pohodlné postele volat své vlastní . Doupě postel nabízí více než běžné ploché polštáře , dávat , že zvláštní cuddler zákoutí , že touží nuzzle do . Pokud se ceny na řetězce obchodech mazlíčka jsouodstrašující , zkuste dělat jeden doma za zlomek nákladů . Při použití recyklovaných materiálů , super měkká , vlastní postel lze téměř nic . Věci, které budete potřebovat
polštář
Fabric
kolíky
šicí stroj
na suchý zip
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Kupte si levnou standardní velikosti polštář . Pro snížení nákladů , zkuste použít použitý polštář již naplněná vůní PET oblíbený člověka .
2

Koupit nebo žebrat až přibližně 2 1/2 yardů tkaniny . Opakované použití je špatně padnoucí svetr , dobře-miloval tričko nebo starou fleecová bunda pro významné úspory .
3

Cut látku do dvou částí dostatečně velké na pokrytí nákladů na polštář zcela , nebo složit karty velký kus látky na polovinu pro stejný efekt . Pro znovu použít kabáty nebo košile , řezané jeden rukáv podélně na spodní části postele .
4

zbývající do tkaniny vytvořit klapku , která bude muset být o pár centimetrů větší na každé straně , než povlak na polštář . Tento prostor navíc umožňuje , aby pes mohl být pohodlné , ale pohodlný .
5

Pin pak šít jeden krátký konec polštář velikosti kusu do klapkou , s povlaku ve stejném směru . Tucking bude zapotřebí , aby se velký kus fit .
6

Umístěte dva polštáře velikosti kusů na vrcholu druhého s libovolnou konstrukci nebo materiálu směrem k sobě . To bude tvořit vnitřek z krytu , s klapkou ve středu .
7

Zajistěte obvodu krytu s piny na třech stranách . Nechte klapku zatím na jedné z delších stran , nebo tam, kde jesložené textilie a šití není potřeba . Tuckklapky na druhé dlouhé straně , a jeden z kratších stran podle potřeby , aby se to hodí .
8

Vyhněte se připne na krátké straně , kde jeklapka již šitá na jednu z polštář kusů . Nechte to zcela otevřený , protože to je , kde budepolštář vložen a vyjmut pro čištění .
9

Sew kolem připojených obvodu , aby se zabránilo otevření , stejně jako bezplatný zavěšení klapku na jedné straně . Odstraňte kolíky , jak je potřeba.
10

Zapněte věci naruby . Dokončený projekt bude podobat polštář s velkým , diskety kapsa na vrcholu .

11

Zasuňte polštář do krytu polštář . Nasaďte výstupky na suchý zip , v případě potřeby . Házet na zem a sledujte, jakpes čichá pak prolíná do jeho nové doupě posteli .

Copyright © www.421948.com