Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

DIY Psí pelíšek Projekt

Pokud se vám nelíbí , když váš pes skáče do postele s tebou v noci , aby tobed jeho vlastní . Pelíšek bude poskytovat nejen svého psa s komfortem , ale stejně . Pelíšky jsou malé a polstrované , a jsou často pokryty měkkým materiálem . Chcete-li pelíšek na doma , použijte načechraný polštář pro polstrováním a starý svetr na krytu . Věci, které budete potřebovat
Extra velký svetr
měřítkem
Chalk značení tužka
Pins
Závit
Šicí stroj
nůžky
Dětská postýlka velikosti deka odpalování
Příze
Tapestry jehla
Velký polštář , obdélníkový nebo zaoblený
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Zapněte svetr naruby . Označte řádek skřídou označení tužkou přes svetru od ramene k rameni . Použijte měřítko , aby se čáry rovně . Přeložte svetr přední společně dozadu a připnout ji .
2

Stitch podél křídou souladu s šicího stroje . Pomocí vlákno, které odpovídá barvě svetru . Odřízněte část svetru nad steh linky . Cut ½ palce nad steh linky . Odstraňte kolíky .
3

Marklinka skřídou označení tužkou přes svetr od podpaží k podpaží . Použijte měřítko , aby se čáry rovně . Přeložte svetr přední společně dozadu a připnout ji . Šít podél souladu s šicím strojem .
4

Vytáhněte ruce spolu v přední části svetru tvoří kruh . Odstraňte kolíky a zasesvetr správnou stranou ven .
5

Změřte délku paže trubky z jednoho konce na druhý . Rozdělte měření dvěma . Řezané dva kusy odpalování na tuto délku . Věci jedna délka odpalování do každého ramene .
6

Slip manžetu na levé paži do manžety na pravé paži . Šít pouta dohromady pomocí gobelín jehlu a nit , která odpovídá svetr .
7

Posuňte polštář uvnitř těla svetru . Squeeze polštář , když je uvnitř svetru , uvnitř ramene trubky . Pokudsvetr je příliš velké , trim přebytek nůžkami .
8

Markaobvodu na polštář vložky na horní a spodní s křídou označit tužkou . Nechte ½ palce příspěvku na horní i dolní části .
9

Odstraňte polštář a šít horní a dolní části obvodu spolu . Zanechat otvor 9 - palcový na jedné straně .
10

Vložte polštář otvorem . Šít to zavřel s přízí , které odpovídá svetr .
11.

Vytáhněte rameno trubku kolem polštář tak, aby je učil . Šít na dno postele , aby paže trubice, která se stává boční stěny lůžka , s přízí , které odpovídá svetr .

Copyright © www.421948.com