Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

Jak udržet stuhy v Psí vlasy

Aťpříležitost , váš pes může udělat módní prohlášení tím, že nosí pásky v jeho vlasech . Jedním z požadavků pro úspěšné stuhou nebo luk , nicméně , je to, že váš čokl má dost dlouhou srst propásky připojit k a zůstat na svém místě . Pokud víte, že chcete, aby váš pes nosit stužky ve své vlasy jeden den, plánovat dopředu a nechatsrst za ušima odrůst . Věci, které budete potřebovat
Hřeben
Grooming kapely
Stuhy
Zobrazit další instrukce dovolená 1

česat psa srst za ušima a na vrcholu své hlavy - známý jako topknot - v závislosti na tom, kde chcete umístit pásku . Pokud jste se koupala svého psa ve chvíli , to ječas to udělat . Build - up z olejů ze psa kůži a srst může způsobit, že vlasy , aby se mastnota, která bude dělat to více obtížný pro pásky , aby zůstali na místě .
2

Udělejte si malý cop z kožešiny , kam chcete umístit pásku . Pomocí grooming kapely , aby chlupaté cop společně balení je po srsti . Stříhání pásky jsou jasné , malé gumové pásy , jejichž účelem je udržet malé množství vlasů pro psa péče . Jsou navrženy tak, aby se Au - méně , protože netahejte psa srst , když jsou odstraněny .
3

Zabalte volné pásky kolem hřebelcovat kapel . Tie stuhu do luku . Nebo , pokud vaše páska je již předem ve tvaru luku , kravatu kolem hřebelcovat kapel . Některé stuhy a mašle jsou připojeny k baret klipy , které jste prostě pod více než salonu kapely .

Copyright © www.421948.com