Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

Jak si vyrobit služební pes Cape

Mnoho služebních psů nosit vesty či pláštěnky pro jejich identifikaci , jak pomoci zvířat, a v případě mys , aby byly chráněny před nepřízní počasí , protože jejich majitel běží pochůzky nebo chodí do práce . Pokud jste obdrželi psa od akreditované organizace, služby , výcvik psů ,identifikace vesta nebo mys je součástí balení . Pokud z nějakého důvodu ,mys už sedí nebo jste školeni a certifikováni svého domácího mazlíčka jako služebního psa , můžete si pláštěnku pro své vlastní psa . Věci, které budete potřebovat
Měřicí páska
Noviny
tužka
nepromokavé tkaniny
Nůžky
Šicí stroj
Závit
kolíky
na suchý zip Záložky
popruhu
Collar přezky
Dopis šablony
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Změřte si psa od lopatek až do poloviny zad , nebo jak dlouho budete chtítmys být . Změřte strany vašeho psa od páteře do půli žebra . Změřte kolem krku psa . Přidat jeden palec na každé měření .
2

Vytvořte vzor . Vezměte starý kus novin a nakreslete velký ovál na to, jak za měření psa. Cut vzor ven.
3

Vyberte si mys tkaniny . Vyberte si světlou barvu, která bude veřejnost nevšimne , jako neon modré nebo žluté . Lehký , vodě odolný materiál , jako nylonu jedobrou volbou, pokud jste často venku se svým psem v nepříznivém počasí . Šít druhou identifikační mys světla bavlny pro horké slunné dny . Budete potřebovat jeden yard pro velké psy , 3/4 dvoře pro střední psy a 1/2 yard tkaniny pro malé psy . Nákup 1/2 yard kontrastní látku , pokud chcete, nápisy na mys .
4

Cut a šít na pelerínu . Pin vzor na látku a vystřihnout . Nakrájejte na jednom konci oválu kolmo 4 palce pro velkého psa , 2 1/2 palce pro střední psy a 1 1/2 palce pro malého psa . Na konci řezu , vystřihnout kruh se stejným obvodem jako měření krku Vašeho psa . Složte za všech hran 1/4 palce , rozkládací pod jiným 1/2 palce , a steh tak blízko jako první záhyb jak je to možné na spodním lemu .
5

Dokončete pláštěnku . Přidat záložky na suchý zip na přední kolmé řezu pro upevnění . Šít kus popruhu do středu každé dlouhé strany . Dva kusy popruhu v kombinaci by se vešly kolem vašeho psa se ​​třemi až čtyři palce nazbyt . Přidat límec spony nebo zaskočí do konce popruhu pro upevnění . Vystřihněte dopisy hláskovat " služební pes " a steh na vrchol mysu .

Copyright © www.421948.com