Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

Jak ušít bunda psa

Komerčně dostupné oblečení pro psy je v módě , ale to může být drahé koupit . Domácí pes oblečení , jako jsou bundy a svetry , jsou nákladově efektivní s dostatek příležitostí k přizpůsobení . Vyberte si své oblíbené barvy a akcenty při vytváření psí bundu z domova a vytvořit model na míru pro vašeho domácího mazlíčka . Věci, které budete potřebovat
Fabric
na suchý zip
Svinovací metr
vzor
Butcher papíru
Pins
Závit
Šicí stroj
nůžky
výzdoby < br >
Zobrazit další instrukce
1

změřit psa plánovat svůj vzor . Měří kolem hrudníku psa v jeho nejširší části , jakož i od hrudní kosti k ocasu pro řádně velikosti vzoru . Vytvořte vzor na řezník papír nebo vzor papíru s možností příspěvku na švy . Nakreslete vzor ve stejný základní tvar jako pes , nebo v základním tvaru sedla , dle Vašich měření . Možná budete muset experimentovat s kresebný motiv najít tu správnou kondici .
2

Vytvoř vzor pro páskem na suchý zip . Velcro pásek rozšíří z každé strany pláště a zajistit v hrudi . Určete šířku vašeho páskem na suchý zip v závislosti na velikosti psa pro lepší bezpečnost . Například ,hračky psí plemeno obvykle nevyžaduje více než půl palce popruhem pro zajištění bundu na místě . Pro velké psí plemeno , nicméně ,1,5 - palcový na 2 - palcovou popruh je vhodné .
3

Cut vzor a rozložte ji na psa, aby bylo zajištěno správné uchycení . Proveďte potřebné změny v tomto okamžiku a v případě potřeby znovu vzor . Pokud váš model se hodí , pak jste připraveni jít . Pokud potřebujete , aby se vzorek větší nebo menší , nebo změnit tvar , učiňte tak v tomto okamžiku .
4

Pinupravený model do tkaniny a vystřihněte opatrně . Odstraňte kolíky a obchod vzor pro budoucí použití .
5

přeložte okraje tkaniny na všech kusech za hotové švy . Ručně nebo strojově šít zcela kolem tkaniny pomocí pevného šicí nit . Je-li ruka - šití , použijte backstitch pro bezpečnost . Oříznout přebytečné nitě .
6

Pin popruhy na každé straně saka vzoru a šít připojit . Oříznout přebytečné nitě .
7

Připojte suchý zip na spodním konci každého pásku kusu . Suchý zip může být železo - na , ne - šít nebo přišité . Připojte důkladně v závislosti na typu použití . No , šít a nažehlovací použitípermanentní lepidlo , aby jim na místě . Sew - na suchý zip vyžaduje ručně šité nebo strojově šitý technikou .

Copyright © www.421948.com