Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psí doplňky >> 

Jak si vyrobitVážený pes postroj

Vážené úvazky jsou využívány psích trenérů pro řadu sportů . Hmotnost tahání , vyhledávání a záchranu osob , a schutzhund trenéři často používají vážený postroj na pomoc při budování a rozvoji svalový tonus a posílit jádro pracovní pes je . Vážené postroje mohou být drahé , ale jsou poměrně jednoduché, aby se doma a přizpůsobit specifickým potřebám vašeho psa . Přečtěte si takto vidět , jak udělat vážený psí postroj . Věci, které budete potřebovat Stránka 4 nohy 2 - palcové širokoúhlé webbingSmall použité socksClean SandVelcroScaleCandle nebo lighterLong nailMarkerSewing MachineMeasuring TapeScissorsFlat spony
Zobrazit další pokyny
Jak si vyrobitVážený pes postroj
1

Změřte si psa , takže si můžete snížit své popruh . Místo krejčovským metrem na horní části ramena vašeho psa a měří se pod předníma nohama a zpět až k rameni na obrázku 8 . Obr. 8 jejednoduchý postroj styl , aby a dobré pro prostou hmotnostní klimatizace svazku.
2

Snižte popruh , aby se vešly vaše svazku měření , přidáním extra 6 palců pro přezkou a pro nastavení jako váš pes roste . Ujistěte se, že zastřihovat konce i a tavení je s plamenem , aby se zabránilo jejich rozpletení .
3

Přeložte jeden volný konec vašeho popruhu přes a strčte spony na ni . Použijte svůj šicí stroj zajistěte spony . Můžete použít jehlu a nit , pokud nemáte šicí stroj , ale stroj šitý stehy bude mnohem silnější a bude zabezpečit svůj spony mnohem lepší než ruční šití .
4

Položte vaši popruh na rovném povrchu . Použijte svou značku a označte šest míst pro úpravu otvorů . Zahřejte hřebík nad plamenem a tlačit to přes každou značku , držel dost dlouho, aby zcela rozpustit pomocí popruhu . Použití horké hřebík se vypálit a utěsnění plastu , aby jej z roztržení nebo roztřepení během používání .
5

Připravte si ponožky připojit k sedačce . Ponožky bude sloužit jako nastavitelných vah, které můžete vyprázdnění a doplňte podle potřeby . Ponožka je měkké a nebude odírat kůži Vašeho psa , takže pro perfektní plnitelné sáčku na sedačce . Umyjte je a zkontrolujte, zda otvory tak, že nedochází k úniku , jakmile šité na postroji .
6

šít pás na suchý zip po obou stranách ponožce , takže můžete zavřít , jakmile jsou plné . Velcro vám dává možnost , aby náplň vašeho ponožky , když potřebují být těžší , aniž by museli zcela odstranit ze svého svazku a nahradit je .
7

složit postroj na obr. 8 a spony tak, můžete získatpřesné vizuální , kde budete muset připojit ponožky . Markskvrna na každé straně svazku v hrudníku /přední nohy oblasti s značku , takže když si rozvinout své postroj si vzpomenout, kde se šít na ponožky .
8

odepnout postroj a položte ji byt se svými značkami , kterým se lícem nahoru . Šít jednu ponožku na každé straně . Ujistěte se, že šít pouze ponožky po obou stranách tak, že vytvoříte trubku , který můžete vyplnit pískem .
9

Vyplňte své ponožky trubky s pískem a suchý zip na koncích ukončen . Nyní můžete vážit svého svazku , takže dostanete přesné měření , jak velkou váhu váš pes bude nést . Začněte s jen pár kilo , pracuje jako váš pes získá větší svalový tonus a vytrvalost .
10

hodící se k Vašemu postroj pro vašeho psa , ujistěte se, že váhy dobře sedí na oblasti hrudníku a ne bránit svůj pohyb . Nechť váš pes nosit postroj , jak si ho pracovat a budovat svou vytrvalost , a ujistěte se, že jej odstranit po svém tréninku , aby nedošlo k poškození svazku nebo zranit vašeho psa .

Copyright © www.421948.com