Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak si udržet Zvířata Od Žvýkací Auto Elektroinstalace

Exposed auto dráty mohou stát nebezpečné pro člověka a zvířata, která se přepravují ve vašem vozidle . Máte-li domácí zvíře, které jste jízdy v autě , a vy nemůžete udržet vedení vozu mimo dosah , cvičit svého psa , aby se zabránilo kabely a vodiče tak, že není náhodou pochutnávají si na ně a získat elektrickým proudem . Žvýkat zapojení auto může také dojít k poškození vodičů v autě , což způsobuje díly k poruše . Věci, které budete potřebovat
Anti - žvýkat sprej klipart elektrotechnické pásky
Chew hračka
kabel pokrývá
zachází
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Používejte elektrické pásky držet vedení vozu mimo dosah vašeho zvířete . Můžete páskou zapojení na postranním panelu někde a pokrytí dráty na koncích pásku , aby jim trčí . Když dráty vystrčit , nebo se je, když jsou zvířata přitahován k nim , takže je pro ně snadné se chytit do jejich úst .
2

Spray proti žvýkat řešení na vedení vozu . Ujistěte se, žesprej je bezpečný pro použití na dráty jako první. Anti- žvýkat řešení vytváří zápach a chuť odporný pro zvířata , která pracuje se obrátit zvířata pryč z položky , které chcete žvýkat . Anti - Chew spreje nejsou vždy účinné , nicméně, protože některá zvířata nevadí hořkou chuť dávají pryč . Další možností je vytvořit si vlastní spray pomocí červené kajenský pepř a vodu nebo horkou omáčkou z barevného pepře a vody .
3

Nedopusťte, aby váš pes dostat pryč s žvýkání na dráty . Jakmile uvidíte, že váš mazlíček se stal zájem o zapojení auta , přesměrování psa pozornost na něco jiného . Pokud jste chytit psa při činu žvýkání , opravit chování tím, že říká "ne " se přísným hlasem a přemístění psa , takže to není v dosahu šňůr . Můžete také přesměrovat psa pozornost tím, že mu žvýkací hračku místo drátů . Nikdy hit svého psa nebo používají fyzické prostředky k nápravě chování .
4

Place kabel pokrývá přes vedení . Kabel se vztahuje na ochranu zvířat v přístupu k vlastnímu drátu , protože kryt blokuje jejich místo .
5

Rozrušení svého psa s hračkami a dárky . Kosti plněné arašídové máslo bude jistě více stimulující a zajímavější než autovodičů . Nejedlé hračky, jako například pískací míčky , aby účinné rozptýlení , taky .

Copyright © www.421948.com