Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Behaviorální techniky Školení pro psy

Psi jsou společenská zvířata , která instinktivně vědí, jak fungovat v prostředí skupiny . Majitelé se proto mohou použít přirozené chování psa , aby ho trénovat bez trestu , nebo stresu . Bohužel , hodně konfliktní poradenství oplývá , pokud jde o výcvik psů techniky , ale o pochopení chování psů a zahájením výcviku , když váš mazlíček je mladý , téměř každý může být úspěšný . Je důležité si uvědomit, že každý pes jeindividuální , i když , a to zvolením vzdělávací metody může být upraven tak, aby se zvláštní povahu zvířete v úvahu . Inhibice Kousání

V přirozených podmínkách , vlků a divokých druhů psů , například dingoes a dholes , naučit se bránit kousání prostřednictvím stýkat s členy smečky . Je přirozené, že pro psa kousat v obraně , ale v rámci sociální struktury balení , štěňata učí své místo v hierarchii a jak se bránit kousání instinkt . Štěňata, která jsou povolena na hraní nebo vyrůstat spolu se svými sourozenci se učí omezit jejich kousání instinkt , aniž by hodně vstup od jejich vlastníků . Od založení se jako alfa zvířat v domácnosti , mohou majitelé stavět na počátečním procesu učení , žeštěně má za sebou během hry .
Nočník

psi jsou instinktivně čištění zvířat , a to je přirozené pro ně není do půdy jejich spací plochy . Toaleta trénink začíná vytvořením spaní štěně nebo nocleh v jednolůžkovém pokoji . Štěně postel je pak přesunuta z místnosti do místnosti , takžeštěně dospěje k pochopení , žecelý dům je mimo hranice jako WC . Štěně musí dostávat pravidelné jídlo v tomto bodě a musí být vždy venku poté, co jedl . Jednou venku ,štěně je umístěn v jakékoli oblastimajitel vybral jako místo určené WC a prostřednictvím opakování , budemladý pes brzy přijmout a používat toalety .
Obedience Školení

Psi, kteří žijí s lidmi, musí být dobře vychovaný a společensky přijatelné . Výcvik poslušnosti by proto měla zahrnovat víc než jen sedět a chodit až k patě . Dobré načasování jechování, technika, která spojuje akce , jako jsou chvály , na akci . Majitelé by měli být schopni předvídat kroky svého psa a opravit zvíře ústně před tím, než vykonává svou zamýšlenou akci . Chválit psa ihned po jeho reaguje na verbální opravy je stejně důležité .
Socializace s lidmi

Psi nemají jazykové dovednosti , které činí probíhající a složité komunikace s je obtížné . Psi , nicméně , jsou výborné na čtení řeč těla , avíce časumajitel a jeho bezprostřední rodina tráví se psem , tím lépe . Majitelé se mohou spolehnout na přirozené instinkty a chování psa pochopit, když jsou lidé rádi, nebo ne s určitými akcemi psa .

Copyright © www.421948.com