Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak vycvičit psy čůrat venku

Pokud jste dům výcvik vašeho psa , je mnohem důležitější , aby ho naučit , kde chcete, aby se " nočník " , než kam nejít . Takže , pokud chcete naučit svého psa čůrat venku , zaměřit se na to, že není na získání psa přestat chodit dovnitř . To znamená, že budete brát svého psa se ​​často v prvních několika týdnech , což je každou příležitost jít tam, kam chcete , a dozvědět se , že to je to, co můžete očekávat . Věci, které budete potřebovat klipart Vodítko
zachází

Zobrazit další instrukce dovolená 1

Stanovit časový harmonogram pro vašeho psa . Chcete-pes vědět, kdy to lze očekávat " nočník " pauzu . Ty by mělo dojít každé dva až tři hodiny na začátku , s výjimkou šesti až osmi hodin úsek v noci . Ty by měly v plánu vzítpsa ven jako první věc po ránu , po každém jídle , po zdřímnutí a těsně před spaním .
2

Použijte jedno slovo důsledně , jako je například " nočník " nebo " mimo ", takžepes se naučí , že toto slovo znamená, že je čas na " nočník " přestávce .
3

Umístěte vodítko na psa a doprovázet ji ven . Použijte stejný dveře pokaždé a vzít psa na stejném místě " nočník " pokaždé . Je důležité , že jdete se psem tak, že jste přítomni , aby okamžitě dát mu chválu a dárky , když to dělá svou činnost mimo
4

Pobyt se psem , dokud to jde na záchod , . To může trvat 30 minut nebo déle na začátku . Pes se musí naučit , proč je přijímána mimo .
5

Chvalte psa, bohatě jakmile je dokončeno . Dejte psovi jeho oblíbenou pochoutku , jak budete pokračovat říct, že to, codobrý pes je . Nicméně, nezačnou ji chválit , dokud to neskončí. Nechcete odvrátit psa a mít to zastavit před tím, než je dokončen .

Copyright © www.421948.com