Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak se dostat vaše štěně nočník Mimo

Nočník - školení štěně vyžaduje důslednost , aby se vaše štěně z nutnosti nehody uvnitř domu . Najděte si místo , kam chceteštěně " dělat svou činnost . " Použijte noviny na podlahu na nočník , cvičit svého psa uvnitř domu , a pomalu pohybujte papíry mimo . Pokyny dovolená 1

Vyberte přijatelný prostor pro vaše štěně dělat svou činnost . Použijte noviny nebo štěně podložky na určených místech a začít pomalu . Chvalte štěně pro použití novin nebo štěně podložky a pomalu se začnou pohybovat papíry mimo . Umístěte podložky nebo papíry v blízkosti dveří , pak postupně přesunout mimo úplně.
2

rozpoznat příznaky , že vaše štěně potřebuje jít na záchod , jako je například čichání podlahu . Vyberte si štěně a vzít ven pokaždé, když to ukazuje známky museli jít na záchod . Použijte slovní narážky , které říkají štěně odstranit sám venku , jako například " Jdi do koupelny " , nebo " Do vašeho podnikání . " Chvaltepsa pokaždé, když použije záchod ven . Pokud jste chytit štěně eliminuje kde se neměl použít pevný hlas a řekl: " No , " před provedením ven na záchod .
3

Formulář plán pro vezmete štěně ven na záchod , jako je například jednou za hodinu . Vezměte štěně ven po jídle nebo pití , protože to jenormální doba pro štěně jít do koupelny . Počkejte několik minut , a pokudštěně nešla na záchod , zkuste to znovu za 10 minut . Mějte chválit štěně pro dobré chování , až nakonec se naučí na záchod ven.

Copyright © www.421948.com