Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak zastavit psů z žvýkání dřeva

Žvýkací na dřevo jenormální chování pro psy všech věkových kategorií . Stejně jako lidské děti , štěňata žvýkat k úlevě od bolesti nových zubů přicházející a prozkoumat jejich nový svět , starší psi žvýkat , aby jejich zuby a dásně pevné a zdravé . Psi mohou také žvýkat na dřevo jednoduše z nudy nebo úzkosti . Obvyklemůže být problém řeší s chutí odstrašující prostředek , který umožňuje žvýkání nepříjemné pro psa . Věci, které budete potřebovat klipart Chuť odstrašující pro domácí mazlíčky
čistou tkaninou nebo vatou
Pes žvýkání hračky a dárky
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Nanestemalé výše odstrašující do tkáně nebo vatou . Jemně položte jej na vašeho psa v ústech , aby váš mazlíček může naučit svou chuť a vůni . Ujistěte se, žepes najde to nepříjemné - někteří psi vlastně jako některé chutě , že předpokládáme, že jsou nežádoucí pro ně . Vypněte produkt , pokudpes se zdá líbit .
2

Spray nebo třít odstrašující na dřevěné objekty, které chcete chránit .
3

odepřít vodu od psa asi hodinu . Pes musí se rozhodnout , že lze smířit s špatného vkusu , zatímco žvýkání dřeva a pak ihned vypláchněte ústa . Hodina je dost dlouho na špatném vkusu , aby silný dojem na psa , aniž by to způsobilo nadměrné žízně .
4

Znovu použít odstrašující denně po dobu tři nebo čtyři týdny , nebo dokud váš pes přestal žvýkat .
5

Nabídka žvýkat hračky nebo pamlsky pro vašeho psa jako alternativu k zakázané dřeva .

Copyright © www.421948.com