Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak na nočník vlak Psi krok - za-krokem

Jediný způsob, jak zachránit vaše podlahy a koberce , když jste poprvé pořídit si psa , je začít nočník hned trénovat ho . Je to mnohem těžší , aby plně nočník trénovat psa , jakmile se odstranila uvnitř vašeho domu , a to bude trvat déle celkově . Jak to je , tento proces trvat několik týdnů nebo i několik měsíců , v závislosti na předchozím tréninku a osobnost svého psa . Pokyny dovolená 1

Vezměte si štěně ven každé dvě hodiny v případě , že je mezi osmi a dvanácti týdnů . Starší štěňata a psi mohou jít už mezi nočník přestávek .
2

Dejte mu stejný příkaz eliminace pokaždé, když ho máte venku , a ne s ním začít hrát , až poté, co se vymočil a /nebo vyprazďnovat . Psi, kteří okamžitě začít hrát , může zapomenout odstranit , a může jít, když se dostanete dovnitř .
3

Počkejte venku tak dlouho, jak budete potřebovat , aby pro svého psa , aby odstranily , a okamžitě ho chválí když to dělá . Nenechte se příliš nadšeni během chválit , i když, můžete přerušit svého psa , a nemusí být schopen dostat ho zase
4

Věnujte pozornost vašeho psa pokaždé, když je v . dům . Když si všimnete, chování , jako je například kroužení a čichání na podlahu , okamžitě vzít svého psa ven eliminovat .
5

Vyčistit všechny nepořádek váš pes dělá v domě co nejúplněji pomocí enzymu čistič . Chemický čistič koberců lze nastavit skvrny a neodstraňuje dost vůně . Je-livůně zůstává , bude váš pes se snaží jít v tomto místě znovu .

Copyright © www.421948.com