Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak zastavit Psy a štěňata Od Žvýkací Nábytek

Psi mají přirozený instinkt žvýkat a většina psů rád dělá . Majitelé plné vzrostlých psů a štěňat stejně přišli v mnoha obtížím , když se snaží trénovat své mazlíčky , aby žvýkat kusů nábytku v domácnosti . Zkáza způsobená žvýkání vašeho psa může být nákladné , ale existuje několik osvědčených metod z omezení svého psa nebo chování štěněte , které jsou nákladově efektivní a ne příliš těžké dosáhnout . Věci, které budete potřebovat
Chew hračky
přenosný Gate
pamlsky
Tabasco
rostlinný olej
Česnek sůl
TV
Radio
citronovou šťávou
Stříkací láhev
Zobrazit více Instrukce dovolená 1 Štěňátka jsou často v pokušení žvýkat nábytek .

Puppy - důkaz vašeho domova . Jedna věc, kterou budete muset udělat, je pes /štěně - důkaz vašeho domova . Odstraňte veškeré předměty , které se zdají být zrychleného zajímat váš psí spolupráci obyvatele . Odstranění pokušení, jeúčinný způsob, jak zabránit škodám zabránit , aby své věci pomocí kousací štěně nebo žvýkání psa .
2. Vždy poskytnout svého psa s bezpečnou hračku ke žvýkání na .

Poskytnout svého psa nebo štěně s bezpečnými a dlouhodobé žvýkání . Udržet si pet bavili a bez nudy jeúčinný způsob, jak pomoci své refrén od žvýkání na nábytek . Tím, že váš mazlíček s bohatým výběrem bezpečných a zajímavých herních věcí , bude váš pes bude méně pravděpodobné, že se obrátit na své věci , aby splňovaly její žvýkání nutkání .
3. Dejte své štěně vyznačenou plochu zdarma z zakázané předměty .

Omezit svého psa do zóny bez poškození . Najděte si jasné a pohodlné zóny volného mobiliáře omezit vašeho domácího mazlíčka , když nemůžete být doma , aby ji sledoval . Tam jsou četné dítě a pet - bezpečné přenosné a sklopná vrata , které lze zakoupit v obchodních domech . Tato zařízení připojit snadno stěn a dveří a jsou účinné v bezpečné chov psů a štěňat se omezují na vyhrazených prostor domu .
4 Citronová šťáva nebo tabasco může býtšikovný odstrašující pro žvýkání domácího mazlíčka .

Dopřejte nábytek s látkami odporný špičáky . V závislosti na jaký typ nábytku váš pes je žvýkání , můžete často srst v oblastech , které vaše štěně si užije žvýkání s netoxickou látku, která je nechutné k němu . Ujistěte se, že na místě zkontrolovat, pro barvení potenciál před potažením položky . Tabasco omáčkou a citronovou šťávou jsou často efektivní tekutiny k dosažení tohoto úkolu .
5. Přidání aromatických přípravků na hračky vašeho psa můžete podpořit správné žvýkání návyky .

Udělat hračky štěně je dobře chutnají . Efektivní způsob, jak podporovat svého psa nebo štěně , aby se zájem o její žvýkání hračky je , aby se jim dobře chutnají . Psi si chuť a vůni rostlinných olejů a česnekovou solí . Nastříkejte malé množství rostlinného oleje na žvýkání vaše štěně a rub je s česnekovou solí , aby byly přitažlivější pro ni .
6. Když se vaše štěně žvýkání nábytku , nabízíme mu žvýkací hračku místo .

důtku svého psa a nabídnout mu hračku . Pokud jste chytit psa při činu žvýkání věci, které se nemá , rychle ( a nenásilně ) důtka ho hlasitě a pevným hlasem . Pak mu okamžitě nabídne jeden z jeho žvýkání a pochválit ho za jeho užívání . Výuka se ho, co je správné nebo špatné žvýkat je nezbytné v tréninkovém procesu .
7. Opuštění rádio nebo televizi na Váš pes může odradit žvýkání .

Zapněte televizi nebo rádiu , když necháte o samotě psa domů . Mnoho psů žvýkat , když se cítíte nudí nebo osamělí . Pokud váš mazlíček musí být ponechán o samotě několik hodin , zapnutí televize nebo rádia může z ní pocit, že má společnost. Talk radio se doporučuje spíše než hudběcílem je napodobit lidské socializace .

Copyright © www.421948.com