Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Dům , školení Shih Tzu štěně

Shih- tzu štěňátka jsou inteligentní , sociální psi , kteří touží po lidské pozornosti a jsou často dychtivý potěšit . Dům - trénink Shih Tzu štěně může představovat výzvu jak Shih Tzu jsou často snadno rozptýlit . Klíčem k trénink Shih Tzu je to, co je často platí pro téměř jakékoliv štěně , které je trénovat s absolutní konzistenci , takžeštěně může zvyknout na plánu . Více než to, že v závislosti na internetových stránkách , " Psí výcvik poslušnosti Review ", " Shih Tzu nejlépe reagují na pozitivní metod nenásilné výcvik psů . Snažte se, aby vaše tréninky zábavné , plné nadšení , povzbuzení , odměny a pochvaly . " Věci, které budete potřebovat klipart Crate
Zobrazit více Instrukce dovolená 1

Vezměte svého psa mimo každých 45 minut , když jste doma . Tím se zabrání nehodě .
2

Dejte své Shih Tzu asi dvě minuty jednou ven ulevit . Pokud tak neučiní po dvou minutách , vyzvednout psa a přivést ho zpátky dovnitř a dát ho do jeho klec . Nechovejte se , jako kdybypes udělal něco špatného a je potrestán , aby vaše chování a tón neutrální
3

po 5 až 10 minutách vyjměte štěně z bedny . . Vezměte si štěně zase venku . Pokud se zmírňuje se během dvou minut , dát mu spoustu chvály . Chcete, aby se štěně vědět, že udělal něco dobrého a spolupracovník jít ven s uvolňovacím sám .
4

Pokud váš shih tzu štěně zbavuje se na správném místě , pochvalte ho štědře . Vyhněte nadávat štěně , pokud má nehodu v domě . Nechcete , aby se stal znepokojeni procesu .
5

Držte se plánu . Shih- tzu štěňata daří na konzistenci , takže se štěně do rutiny . Například , pokud budete mít štěně ven hned ráno a hned před spaním v noci , to , že neustále , protožeštěně přijde na to čekat .

Copyright © www.421948.com