Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Proč je můj pes agresivní vůči mužů ?

Fear k muži je jedním z nejčastějších lidských založené na obaváchpes může mít . Podle většiny trenérů , psi mají tendenci se bát, muže a děti častěji než ženy . Existuje pro to několik důvodů : nedostatek socializace , špatné zkušenosti atendence mužů být hlasitější a více ohrožující na vyděšeného psa . Tento strach pak vede k agresivnímu chování , jako je skákání , štěkání , vrčení a dokonce i kousání . Strach

Psi mohou být geneticky predispositioned se bát , nebo se může rozvinout přes jejich životy , a většina z těchto obav může být snížena při tréninku . Muži jsou často více pravděpodobné, že způsobí strach u psů , protože mají hluboké , hrubé hlasy a je větší pravděpodobnost, křičet , zatímco ženy mají tendenci být více pečující a mají vyšší, uklidňující hlas . Muži také nosí klobouky a růst vousy , které psi nemusí být znát. Psi jsou také velmi citlivé na řeč těla , a muži mají tendenci být větší a chodí se svými rameny široký hrudník vyfoukl .
Socializace

Chcete-li zabránit svého psa od rozvoj obavy , musíte ji vystavit co nejvíce lidí, jak je to možné v průběhu jejího klíčového období socializace , které odborníci se shodují, dochází mezi 3 a 12 týdnech. Během této doby , vystavit vaše štěně muži , muži s vousy , muži v kloboucích , muži s sluneční brýle , muži s kulhá , stavební dělníci , zahradníci a každý druhý člověk na co si vzpomenete , tak že ona nebude překvapen , když vidí, jeden později v životě . Pokud vaše štěně vypadá strach v období socializace , ne aby ji nepotkal . Nechte ji přiblížit každého muže na vlastní pěst , a pak dát jí dárky a chválu , když tak učiní , což muže odměňují spíše než děsivé .
Špatné zkušenosti

Pokud je váš pes byl zachráněn , nebo je pro vás nové jako dospělý , nevíte , co její předchozí život byl podobně. Mohou nebyly nikdy vystaveny na muže , nebo oni mohou měli špatné zkušenosti s muži , kde byly křičel na , biti nebo vyrobené v boji proti ostatním psům . To může způsobit určitý strach , že nepřekládá žen, jen mužů . V tomto případě , musíte ho naučit , že muži nejsou děsivé .
Léčba

Pokud váš pes má strach z mužů , znecitlivění ji k přítomnosti mužů tím, že umožňuje , aby zůstala v bezpečné vzdálenosti s muži v okolí . Je-li váš pes štěká nebo strach , jste příliš blízko . Dejte jí dárky pro dívám se na tebe , místomuže . Nechte ji pohybovat se za vás, ale odměnou jí přišli dopředu . Postupně se přiblížit . Neptejte se cizí lidi , aby jí dárky . Měli byste dát své dárky za to, že statečný kolem mužů . Pokud se shromažďuje odvahu přiblížit se jeden , pak může jí dát pamlsek . Ale neměli používat léčit ji přemluvit k němu .
Varování

Psi představující známky strachu agrese by měla být pečlivě řízeny . Každý pes může kousnout když se bojí , tak vždy sledovat ho v přítomnosti mužů . Mějte ho na vodítku nebo náhubek , pokud máte pocit , že může kousnout . Chraňte svého psa od cizích lidí tím, že jim brání se blíží , pokud to bude strašit vašeho psa . Je důležité, aby váš pes vám důvěřuje , aby ho chránila .

Copyright © www.421948.com