Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak na nočník vlak Můj Lab

Labradorský retrívr jsou jedním z nejjednodušších psích plemen na nočník vlak . Zatímco temperament bude nakonec záviset na jednotlivých psů , Labs jsou obecně nekonfliktní a dychtivý - k - prosím . Oni byli původně chováni jako lovečtí psi - museli být schopni řídit příkazy a spolehlivě , takže chovatelé zaměřili na budování těchto vlastností. Tendence Labrador je k poslušnosti je nočník školení hračkou . Pokud jste trpěliví a dodržovat několik jednoduchých pravidel , můžete naučit Lab eliminovat venku v žádném okamžiku vůbec . Věci, které budete potřebovat
Collar
Leash klipart Crate
zachází
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Naučte se , když váš Lab potřebuje jít na záchod . To se obvykle , když se probudí ráno , po jídle , po pitné vody a před spaním . Štěňata mohou jít častěji . Vytvořte nočník tréninkový plán založený na tom, kdy vaše Lab obvykle eliminuje .
2

Vyberte slovo nebo frázi použít jako příkaz pro chození na záchod . Labradors jsou inteligentní psi, kteří mohou snadno naučit takové příkazy . Vyberte si něco, co ti nebude vadit, říkat na veřejnosti - " nočník " nebo " poo " by mohlo mít smysl jako příkazy , ale " jít sem, " nebo " koupelna " je méně trapné říkat v sociálních situacích . Ať už si vyberete příkaz , ujistěte se, že je to něco, co snadné pro vás a vaši rodinu říct a pamatovat si .
3

Vložte vodítko a obojek na Lab jít ven na určené přestávce v koupelně čas . Pomocí vodítku , můžete ovládat , kdy a kde se vaše Labrador učí odstranit .
4

Vyberte konkrétní venkovní místo pro vaše Labrador odstranit . Vezměte si Lab mimo jejímu určenému nočník místě , když se ukáže znamení , že potřebuje jít . Pokaždé, když je třeba odstranit , vzít ji na stejném místě .
5

Řekněme, že v koupelně příkaz slovo nebo frázi , když se dostanete na určené místo . Opakováním příkazu vždy, když váš pes eliminuje , bude se naučí spojovat s jít na záchod .
6

Počkejte 10 až 15 minut při nočník místě . Pokud váš Labrador nevylučuje , vzít ji uvnitř . Umístěte ji v bedně . Labradorů je Den zvířata, která se zabránilo znečištění jejich doupata . Vezměte ji ven jednouza půl hodiny , nebo tak později . Opakujte příkaz " nočník " .
7

Chvalte své Lab , když odstraňuje a dát jí léčit .

Copyright © www.421948.com