Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Kůra Buster Technika pro výcviku psů

Výcvik psa v každém věku může být obtížné. Jako štěňata , je to všechno o interní školení , a starší psy , je to více o poslouchali příkazy. Staromódní způsob přípravy bylo vycvičit psy silou a trestu , ale Bark Busters nesouhlasí . Bark Busters je pes vzdělávací program , který byl vyvinut v Austrálii a využívá různé techniky , které vám pomohou váš pes vyškolený pro všechny problémy chování, které jsou spuštěny na v každém věku.
Oprava a Chvála

Spíše než použití síla nebo trestání, Bark Busters soustřeďuje většinu svých tréninkových metod na to, co se nazývá " opravy ". Pet majitelé nemají trestat psa za špatné chování , ale oni přece opravit chování způsobem, který ukazuje jejich autoritu . Když sepes naučí opravené chování a to vše na vlastní pěst , Bark Busters věří v tom hodně chvály. Ale chvála nepřichází ve formě dárků ; chvála je dána tím, že ukazuje lásku a pozornost.

Brett Silk kůry Busters USA řekl Tip 'n' Tails Newsletter že Bark Busters nevěří v používání dárky , protože to vidí jako uplácení psa . I když to může dočasně zastavit nežádoucí chování , není vštípit lekci nebo respekt pro vás jako vůdce .
Language

Bark Busters věří, zeptejte se svého psa ve svém jazyce , Jak psi používají k cestování v balení , avůdce smečky byl zodpovědný pro korekci chování , vy, jako vůdce Vaší domácnosti , měl by se poradit se svým psem na svých podmínek uplatnit své dominantní postavení . Podle Bark Busters , jazyk psů se liší od řeči těla , vokální jazyk, zuby cení a fyzického jazyka. Bark Busters říká, že anglický jazyk nebo jiný lidský jazyk je jen možné, aby pes se učit.
Prostředí

Bark Busters nevěří ve skupině vzdělávání. To si myslí, že si vezmete psa na neznámém místě s neznámými psy způsobí váš pes se rozptylovat a není schopen se naučit jednoduché úkoly . Navíc tím, že si vezmete psa z jeho přirozeného prostředí , se ho učí , jak se přenést všechny naučené dovednosti na prostředí, ve kterém budete muset mu vykonávat své nové dovednosti. Bark Busters věří ve výcviku psa v prostředí , ve kterém se očekává, že k provedení .

Copyright © www.421948.com