Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Jak vyléčit úzkost z odloučení u psů

Pokud jstemajitel psa , můžete se zabývali separační úzkosti u vašeho domácího mazlíčka. Toto nastane, kdyžpes má negativní reakci na nepřítomnost vlastníka . To může štěkat , výt , poškrábání zoufale na dveře a zničit věci v domě. Může močit nebo vyprázdnit dovnitř , a to i v případě, že je dům vyškoleni , protože jeho strachu a míchání . Naštěstí , můžete pomoci většina psů se přes jejich úzkostí z odloučení od po řadu kroků . Spojené Návod
1

Použít slovo nebo frázi jako " brzy " Pokaždé, když necháte na krátkou dobu , To bude působit jako bezpečnostní pokyn , aby nechal svého psa víte, že se vrací zpět . Humane Society Spojených států říká, že váš pes se naučí spojovat slovo s tím, že budete vracet . Můžete také použít akci jako zapnutí rádia nebo vytáhnout hračku , která vám dát psa pouze během vaší nepřítomnosti . Nedělají velký problém z odchodu. Psovi prostě řekněte to svému slovo tágo nebo si bílou činnosti týkající se bezpečnosti , a pak odejít .
2

Vary délku dobu, po kterou jsou pryč. Tím se naučit psa , které se mohou objevit znovu kdykoliv , a dokonce může přijít zpátky ihned . Vaše absence by měla trvat kdekoli od jedné nebo dvou minutách až na několik hodin . Nedělejte to ve vzoru, který může být naučil psa. Časy by měly být zcela náhodné .
3

Dejte svého psa něco udělat , když jste pryč. To bude mít to zabralo a pomůže odradit destruktivní chování. Skrýt zachází kolem domu propsa najít. Humane Society doporučuje nacpal tvrdou gumovou hračku se zachází nebo dát psaNylabone nebo podobné bezpečnou hračku. Můžete si také nechat položku zabezpečení , jako je T -shirt s vůní na to pomoci utěšit psa.
4

Ignorovat svého psa , když jste poprvé návrat z nepřítomnosti. Pokud uděláte velký poprask po vedlejších živočišných mazlení ji a sprchování s pozorností , bude to dělat to více dočkat návratu . Dopřejte vrací jako žádný velký problém . To vám pomůže váš pes naučí , že volno žádný velký problém a že není žádný velký odměna se těšit na konci ; je to jen součást každodenní rutiny.
5

Dejte psovi pozornost ve vhodnou dobu . Brian Kilcommons ABC News tvrdí, že většina psů s úzkostí z odloučení mají vysokou pozornost potřebám. Musí se naučit , aby si tu pozornost z hlediska vlastníka . Vezměte psa na pravidelné procházky , odneste jej do třídy nebo učit nějaké činnosti. Nakonec se dozvíte, že vaše Odlety a přílety nevedou zvláštní pozornost , ale že to bude mít toto v jiných vhodných termínech dle Vašeho výběru .

Copyright © www.421948.com