Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Výcvik psa >> 

Definice služební pes

Servisní psi pomáhají lidem s jiným než zraku nebo sluchovým postižením postižením
Typy

Servisní psi mohou pomoci lidem s různými postiženími , včetně autismu , epilepsie , problémy rovnováhy . , omezení mobility nebo psychiatrické problémy .
Funkce

úkoly služebních psů provedení závisí na majitele postižení. Například , služební psi mohou být trénoval se , aby přenosných telefonů pro jejich majitele , pomoc vyvážení , upozorní vlastníka na zvuk alarmu , zapněte stropní svítidla, nebo otevřené dveře .

Význam Spojené

asi 15.000 služebních psů na

časovém horizontu

v závislosti na věku a zdraví psa , servisní psa pomoc 0,9 procenta americké populace . může být v provozu po dobu až 10 let.
Přístupnost

Servisní psi mají stejná práva jako přístupnosti vodicích psů , chráněné Američané se zdravotním postižením zákona z roku 1990. mohou vstoupit veřejnost místech, jako jsou prodejny , letadla , restaurace a taxi .
Úvahy

služebních psů může být jakýkoliv plemeno nebo míchat , jak dlouho jak oni jsou trainable , poslušný a zdravé. Typ tréninku závisí na službáchpes potřebuje provést. Asistenční psi International požaduje, abypes schopen provést nejméně tři úkoly pomoci svého majitele .

Copyright © www.421948.com