Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Štěně Zápach odstranění Nápady

Štěňátka jsou náchylné k páchnoucí uvnitř nehod , kdy jsou mladí a v raných fázích vloupání . I když to jenormální součástí vývoje vašeho štěněte , mohou pachy zanechali být nepříjemné , a může vést k budoucnosti označení podle štěně , stejně jako jiné domácí mazlíčky , je-li ponechány bez dozoru . Čisté Nehody

Vyčistit nehody , jakmile si je najít . Vymaž mokré skvrny s papírovým ručníkem do sucha a používat obchodní psí skvrny a zápach odstranění výrobek navržen tak, aby rozebrat enzymy a odstranit zápach zcela . Pokud nechcete zbavit zápachu štěně poprvé , může se vrátit na stejné místo , aby to jeho podnikání , protože vůně . Dobrý čištění během etap štěně školení může připravit půdu pro dobré eliminace návyky jako dospělý .
Používání Zápach Neutralizační

komerčnímu využití zápach neutralizační spreje na čištění vzduchu , pokud jste přetrvávající štěně pachy . Otevřená okna a použití ventilátorů pro cirkulaci vzduchu po domě , aby se mohla cítit čistá a svěží . Posypeme jedlé sody na koberci před vysávání kdykoliv váš dům začne cítit trochu " štěně - ish . "
Wash Lůžkoviny

umyjte štěně postelí týdenní odstranit nežádoucí pachy , častěji, pokudlůžkoviny začne zapáchat . I když chcete, aby váš pes má uvítací místo, které voní znal , když jeinside-outside pes, který sleduje ve špíně , žvýká kosti v jeho spaní nebo jinak půdách jeho postele , bude pravidelné mytí pomůže odstranit zápach , který může přetrvávat . Studená voda , pravidelné detergent ašálek bílého octa dobře fungovat , pokud budete čištění moči , v takovém případě můžekomerční enzymatický čistič dá vám další impulz odstranění pachů moci .
Brush zuby < br >

odstranění štěně dech a nastavit si štěně na celoživotní samozřejmě dobré ústní hygieně čistit zuby . Pokud váš pes zvykne na čištění zubů , když je mladý , budete méně pravděpodobné, že se setkáte se zuby a dásněmi problémy dolů na silnici . Pravidelné kartáčování také pomůže eliminovat potravin nahromadění , které mohou vést ke špatné úst zápach . Používejte zubní pastu speciálně formulovaný pro štěňata , požádat svého veterináře o doporučení . Lidské zubní pasty , zejména značek obsahujících fluorid , mohou být nebezpečné pro vaše štěně , který nemá schopnost vyplivnout pastu po čištění .
Koupat Vaše štěně

Vaše štěně bude mít různé potřeby grooming na základě svého plemene , jak často je to venku , a jak špinavé a páchnoucí dostane . Navíc , dlouho - haired plemena často vyžadují pravidelný se připravit , aby se zabránilo zacuchané , páchnoucí vlasy . Zeptejte se svého veterináře o nejlepší šampon použít pro vašeho psa a dostat se do pravidelné koupání a grooming rutiny , aby ho cítit dobře . Mnoho šampon vzorce jsou vyrobeny z lehké vůně a kolínské vody " štěně " může udržet vaše štěně čerstvé a vonící sladký . Světlo posypeme jedlou sodou , než čištění lze také odstranit pachy . Nikdy nepoužívejte přípravky vyrobené pro lidi , které mohou dráždit vaše štěně kůži a oči .

Copyright © www.421948.com