Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Vodítka pro děti na získání nové štěně

Děti přirozeně vykazují nával vzrušení, když jenové štěně přinesli domů . Přesto se takové setkání vyžaduje přípravu . Pro bezpečnost jak člověka a zvířete , děti musí učit , jak komunikovat se štěňaty a co to znamená býtzodpovědný majitel pet , než si přinesete štěně do vašeho domova . Základní pravidla
Děti musí sdílet neboštěně bude trpět .

vštípit vašich dětí základních pravidel chování , adůvodem těchto pravidel . Děti by neměly tahat , tlačit , udeřit nebo kopnout štěně . Zobrazit na dítě, jak jemně PET. Zavést pravidlo " žádný křik " a ukazují, jak používat měkký hlas . A co je nejdůležitější , vaše dítě musí vědět, nechat štěně samotné , a to zejména , když spí , a ne ho honit , když odejde . Pokud máte více než jedno dítě , učit své děti, aby boj o štěně .
Další důležitá pravidla dovolená Kid hračky a štěně hračky by měly být odděleny .

Dětské hračky by nikdy neměla být vynechána proštěně najít , a podobně , hračky štěně musí být vyzvednuty po hracího času je u konce. Užívání štěně ven na procházky je zábava , ale vytrhl z jeho vodítku mu mohl ublížit . Děti by nikdy neměly snažit krmit štěně lidskou potravu , jak by to mohlo dělat mu špatně .
Představujeme dítě a štěně
ukázat, co je přijatelné, pokud vaše dítě splňuje štěně .

přinášet štěně domů , aby ho prozkoumat své nové okolí , chodit na záchod , jíst a užívat si čas o samotě . Držte se své rutiny co nejvíce , aby pro hladký přechod . Během této doby , bude vaše dítě není pochyb o tom, být nadšený , ale musí zůstat v klidu , aby se odměněni setkání a mazlení nové štěně . Jakmile se ignoruje vaše pokyny nebo neuposlechne pravidla , zastavit interakci s štěně jako důsledek . Také dávat pozor na reakce štěně a krok v případě potřeby , když zavrčí nebo kousnutí . I když je důležité, aby dítě bude mít čas se svým novým miláčkem, ji nikdy neopustí aštěně sám, buď by mohl utrpět zranění .
Monitor a rozvíjet součinnost
mohou děti dosud být zcela zodpovědný , ale měl by zjistit, coštěně potřebuje .

Pokuddítě valí po podlaze ,štěně bude ji vidět jen jako další štěně . Nicméně , učí dítě pomocí příkazů , jako je přijít , sedět , zůstat a přines ,štěně bude ji vnímat jako vůdce , kterému se musí poslouchat , je to nezbytné v řádně výcviku štěněte . Kromě toho , naučit své dítě , co se podílí na jeho každodenní péči . Štěně musí být krmena , vzhledem k čerstvé vodě , kartáčovaný , vykoupal a šel . Jak učíte své dítě vše o odpovědnosti vlastnictví psa , jste zodpovědní za blaho tohoto štěněte .
Podpora zdravé návyky
Štěňátka mají lékaři stejně jako lidé .

zdravotních důvodů , podporovat své dítě umýt ruce před i po manipulaci s štěně . Okamžitě vyhodit všechny fekální eliminace pomocí plastového sáčku . Vezměte své dítě spolu se provádějí pravidelné veterinární návštěvy štěně tak, že je vidět, žepejsek lékař zkontroluje štěně , a dává mu očkování a blechami a klíšťaty léky .

Copyright © www.421948.com