Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak Form důvěru Štěně To byl opuštěn

opuštěné štěně pravděpodobně neměl žádný druh pravidelné péče nebo interakce s lidmi . Častopes byl zneužit různými způsoby , nebo u velmi nejméně , on byl zanedbaný . Bude to těžké pro štěně s takovými zkušenostmi ve svém krátkém životě se naučit důvěřovat lidem , ale pozor, manipulaci , budete moci vytvořit pouto důvěry s štěně , což umožňuje , aby se stalvynikající přítel a společník . Potraviny

Jeden z největších problémůopuštěné štěně čelí , je to, co k jídlu . Bez jeho matka , nebo člověka , aby se o něj postará ,pes může být hladový a vyzáblý . Krmení štěněte je nutričně kompletní krmivo mu dává představu o tom , že se může obrátit na vás, abyste se postarat o své potřeby . Odborníci doporučují , že začnete s jen trochu na první pohled , což stojí jídlo v průběhu pár hodin . Zvyšte množství potravin a prodloužit období mezi jídly pomalu , bez přidání doplňků, které může skončit až ohromující trávicí systém štěněte . Chcete-li pomoci vytvořit pouto , ujistěte se, žeštěně má dostatek jídla , a být si jistý, že vidí, že vy jste ten, dává mu to .
Trpělivost

Don ' t nutit štěně konfrontovat věci nebo situace, se bojí . Chcete-li ho pohladit , zkuste přemluvit ho , aby se spíše na vás, než nutit jej tahem na obojku nebo zatáčení a chytil ho . Pokud ho donutit vás můžeštěně víc z tebe strach . Místo léčí nebooblíbená hračka u objektů se bojí, aby se naučí , že může k nim bez zranění . Nejprve umístěte zachází daleko od objektu , pak se přesuňte je postupně přiblížit , dokudštěně uvědomí" děsivé " objekt se mu neublíží . Pokud se bojí tebe , zkuste umístit svou potravu blízko místa, kde sedíte , a nakonec se přesunout na krmení mu pamlsky z ruky .
Školení

Obedience školení jeskvělý způsob, jak budovat pouto důvěry mezi vámi a vaším psem . Opuštěné štěně , může být po své matce odebrána příliš brzy , a tak nemohou pochopit správné sociální chování . On může také být bezradný, co od něj očekáváte . Jemný , věku odpovídající výcvik poslušnosti pomáhá štěně pochopit vaše očekávání , avedení a chvála dostane se mu pomoci , aby tě vidět jako zdroj potěšení , což dále zvyšuje jeho důvěru ve vás .
nedělat

Tam jsou některé věci, které byste nikdy neměli dělat s nějakým psem , ale především s štěně , které bylo opuštěné a může být více hrozný než většina ostatních . Hlavní věc k zapamatování je, že musíte ho nikdy hit , nebo budete zničit jakoukoliv důvěru jste si vybudovali . Nikdy křičet na něj , protože to bude dělat ho bojí , ale může psa, který je plachý bojí vás navždy . Poslední , ne zvládnout štěně zhruba z jakéhokoli důvodu , protože dokonce i něco tak jednoduchého jako tahání příliš tvrdý na podložce , zatímco vy se čištění ho lze ho bojí , i když to bylo neúmyslné .

Copyright © www.421948.com