Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak mohu zjistit, zda můj malý pes je těhotná ?

Známky těhotenství u malých psů jsou v podstatěstejné jako u velkých a středně velkých psů . Všichni psi mají období těhotenství přibližně 63 dní, i když tam může být nějaký individuální rozdílnost . Obecně platí, že první příznaky těhotenství v malých psů nemůže být detekován , dokud nedojde tři týdny po chovu . Ve většině případů , veterináři lze spolehlivě určit těhotenství asi 30 dní po chovu . Je důležité vědět, zda váš malý pes je těhotná , takže správné péče je poskytována . Pokyny dovolená 1

Dávejte si pozor na změny v chování, několik týdnů po chovu . Pes může změnit své stravovací návyky , stále více pozornosti - seeking , spí více nebo obecně vykazují změnu v postoji nebo na úrovni činnosti , podle Dr. Jocelynn Jacobs na internetových stránkách Výživa psa Eukanuba .
2

Dávejte pozor na případné změny v bradavkách vašeho psa . Dr. Jacobs tvrdí, že v mnoha psů , budou bradavky stanou mírně oteklé a těsně po asi pěti týdnech těhotenství . To však nedochází v každém psa .
3

Monitor změny v vulvy psa . Častopochva bude bobtnat nebo se objeví oteklá , zdapes je těhotná . Veterinární a Vodní Oddělení služeb v Pet Education.com naznačuje, žejasný poševní výtok může být také přítomen na čtyři nebo pět týdnů a je obvyklespolehlivým příznakem těhotenství .
4

Dávejte pozor na příznaky přibývání na váze . Malí psi obvykle nemají získat co nejvíce váhu jako plemena, která mají velké vrhy , takže můžete vidět až krátce před porodem , podle Claws & Paws veterinární nemocnice v Pearland , Texas .
5

Vezměte si váš pes na veterinární kliniku , pokud máte podezření na těhotenství . Je-lipes dostatečně daleko podél , veterinární lékař může potvrdit , že je těhotná , a to buď prostřednictvím pocit dělohy nebo preforming ultrazvuk nebo krevní test . Dr. Jacobs tvrdí, že veterináři mohou také poskytnout zdravotní a nutriční informace , a dáme vám vědět , co můžete očekávat po zbytek těhotenství .

Copyright © www.421948.com