Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak se k nám Psi přestat Jíte Garbage

Psi jsou mrchožrouti od přírody a často hledají potravu po celém domě . Ať už krást jídlo ze stolu , nájezd své odpadky nebo surfovat na kuchyňské linky ,chování může být škodlivé pro zdraví vašeho psa . Některé potraviny , jako jsou makadamie , guacamole , rozinky , hroznové víno , čokoláda , cibule a česnek , může vyvolat nežádoucí účinky, jako je zvracení , průjem , alergie a anémie . Aby se zabránilo chaotický kuchyň a aby váš pes šťastný a zdravý , odepřít mu přístup k odpadu a učit se přímo od zlého . Věci, které budete potřebovat
Dog odpuzující
kleci
baby brána
Dog - proof popelnice
Chain
Dětská bezpečnostní západka
psy
Psí hračky < br > nástrah
Zobrazit další instrukce dovolená 1

sprej na odpadky s komerčním psí hmyzu, jako Grannick je Bitter Apple sprej . Psi nemají rádi chuť spreje , a může rozhodnout , aby zůstali daleko od koše . Aplikujte sprej denně pro dosažení nejlepších výsledků .
2

Odepřít svého psa přístup do místnosti s odpadkovým košem . Umístěte psa v kleci , když odejdete z domu , tak to nemůže zaútočit na odpadky . Jako alternativu , zamknout dveře do místnosti s popelnice , nebo umístit dítě brány před vchodem do místnosti , aby zablokovaly přístup psa .
3

Vytvořte odpadky nepřístupné pro vašeho psa . Použijte popelnice s těsně přiléhající víčka nebo zajistěte víčka na plechovky s řetězem . Jako alternativu , umístěte odpadky do skříňky pod dřezem a nainstalovat dítě bezpečnostní západku na skříni , takžepes nemůže otevřít .
4

krmit svého psa několikrátdenně k tomu , aby dostaly hlad , protože to může lákat , aby se potulují skrz odpadky , hledá jídlo . Poraďte se se svým veterinářem o dobré kvalitě , s vysokým obsahem vlákniny , s nízkým kalorické značek krmivo pro psy , které můžete použít
. 5

Poskytnout svého psa, se spoustou zábavy a pozornosti , protože může zaútočit na odpadky , aby se vaši pozornost , nebo proto, že je nudí . Dejte své psí hračky na hraní , vezměte si ji na procházky a komunikovat s ním .
6

Catch svého psa , když to žere odpadky . Dělejte hlasitý hluk , aby ho vylekat , tleskat rukama nebo třást soda plechovky s haléře . Informujte svého psa " Ne " nebo " Back off . " Vezmi ji za límec a přivést ji ven z místnosti , a držet ji ven z místnosti . Být pevná a ukažte svého psa, kdo je tady pánem . Použijte stejný příkaz pokaždé, takže váš pes roste zvyklí na to , a začne pochopení jeho významu .
7

Použijte komerční léčky odradit psa od odpadků . Nástrah může být past na myši , jako chytrostí , které jsou místo v popelnici . Když je spuštěn,past zaklapne a děsí z vašeho psa . Motion- aktivované pasti , které uvolňují a příval vzduchu, když vycítil přítomnost psa může také vyděsit pryč od odpadků .

Copyright © www.421948.com