Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak rozvíjet svaly na psa

Rozvoj svaly psa jemoudrý způsob, jak udržet vašeho domácího mazlíčka živý a zdravý . Mylná představa, majitelé domácích zvířat mají jepes je schopen plnit náročné fyzické aktivity - jako je běh na dlouhé vzdálenosti , nebo tahání těžké na žvýkání hračky - relativně snadno . To není tento případ . Pes , jako člověk , potřebuje své tělo ještě uzrát, než jeho svaly mohou plně růst . Školení může začít , jakmile váš pes dosáhne 18-24 měsíce v věku . Věci, které budete potřebovat klipart Vodítko
Frisbee
Fabric Bone
40 - palcový kovový řetěz
1 - až 10 - libra činky
pamlsky
Zobrazit další pokyny
1

chodit svého psa na vodítku jednou denně po dobu nejméně 30 minut. Hoď Frisbee se psem pro zvýšení fyzické námaze . Dog -walking a Frisbee hrát staví výdrž vašeho domácího mazlíčka .
2

Play jemný remorkér - o - válka se svým psem pomocí tkaniny kost . Přetahování lanem pomáhá psy krk , záda a svaly na nohou aktivovat současně . Hrát přetahování lanem nejméně dvakráttýdně se svým miláčkem , nebo jakowarm up váženému postroji táhne .
3

Kupte si vážený pull postroje v místním zverimexu . Tyto svazky jsou speciálně vytvořený , aby váš mazlíček táhnout hmotnost bez poškození jeho kosti nebo vazy . Umístěte pás na vašeho psa . Připojte 1 - až 3 - libra činky na 40 -palcový kovový řetěz . Připojte volný konec řetězu na postroji .
4

Veď svůj psa " vytáhnout " , nebo " krok " s jedním slovosledu . I nadále v souladu s příkazem po celém tréninku . Práce se psem po dobu 30 minut , třikráttýdně , tahání váhu . Odměňte psa pro své cvičení s dárky a láskou . Jakmile se aktuální hmotnost se stává snadné pro vašeho domácího mazlíčka vytáhnout , zvýšení hmotnosti , až do maximální výše 10 liber
5

Grip vašeho psa zpět pravý kotník . Posuňte zadní pravou nohu nahoru a dolů po ruce 10 krát v řadě . Pokračovat s každým dalším nohou pomoci pet sestavení rozsah - of- pohybu svalů . Opakujte rozsah - of- pohybu cvičení alespoň třikráttýdně .

Copyright © www.421948.com