Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Můj pes žvýká , když nejsem Domů

Psi, zejména štěňata , rád žvýkat . Žvýkání je to, co psi dělají . Oni používají jejich úst tak, jak lidé používají své ruce . Mají zkoumat a zkoumat pomocí jejich ústa . Když sepes nudí , nebo o samotě po dlouhou dobu , může to žvýkat jen z nudy - jako způsob, jak obsadit sebe , dokud jejich majitel dostane domů - nebopes může trpět úzkostí z odloučení . Nuda

Když sepes nudí , chce být stimulována a žvýkání je stimulující a zábavné . Žvýkání může být také indikátorem, žepes je zdůrazněno nebo úzkosti , což může být způsobeno tím, že je to sama doma . Dobře uplatněna pes je méně vhodný ke žvýkání , protože je opotřebovaná .
Denning Instinct

Určete oblast v domě , že může mít všechno pro sebe . Psi mají Denning instinkt , tak ať váš pes založit doupě . Vždy se můžete dát do bedny , zatímco jste pryč , i když někteří psi mohou , pokud je klec záchvat . Pokud se vám dát psa v bedně , ujistěte se, že má něco, co je přijatelný pro žvýkání na , a ne své boty . Rawhide uzlů a kosti hovězí dřeně jsou dobrou volbou . Skutečnost, že tyto položky měnit tvar

a morph do depresí a hrudek udržuje psa zájem a zabývá.
Úzkost

Když připravte se k odchodu , dát svého psa v bedně , řekl " Uvidíme se brzy , " a nedělají velkou produkci ní . Teď odejít . Poté, co jste udělal to po dobu několika týdnů , zkuste experiment . Dejte ho do klece a nechte dveře otevřené . Opustit dům po dobu 10 minut . Když se vrátí , pokudpes se potulovali kolem sebe a zničil položky je pravděpodobněznámkou toho, že je osamělá a nudí , když jste pryč , ale obavy o odloučení od vás .
Balení zvířat mentality

Psi jsou společenská zvířata a nemají rádi, když se sám . Vzhledem k tomu , že jsou v balení orientované , mohou se stát nervózní , když zůstal sám , a oni mohou také pocit, že se musí bránit své teritorium , což má za následek žvýkání .
Crate

přepravka je váš pes den . Nepoužívejte ji pro účely trestu . On musí cítit v bezpečí a šťastná , když je v bedně .

Copyright © www.421948.com