Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Pet Buriala celní

zvířata byly vždy důležité pro člověka v průběhu věků . Mnoho mumifikované zvířat byly nalezeny pohřben v egyptských hrobech nebo zůstává nalézt ve speciálních domácích hřbitovech podél Nilu . Jiné společnosti , také ctí své zesnulé domácích zvířat v mnoha ohledech , jak lidé stále dělají dnes . Pet pohřební zvyky dát lidem příležitost vyjádřit svůj citový vztah ke své domácí mazlíčky a umožnit jim dokončení procesu truchlení . Backyard Pohřeb

Mnoho lidí považuje pohřbívat zesnulé mazlíčka v jejich dvorku , často pod oblíbeného stromu nebo keře . Tento zvyk je více obyčejné pro menší zvířata, jako je pták , morče nebo křečka . Zkontrolujte, zda místní zákony komunita územního při zvažování dvorku pohřeb pro domácí zvířata , zejména u větších domácích zvířat , jako jsou kočky či psi . Tento zvyk je také běžné, když cena jeproblém .
Kremace
Popel může být pohřben pod oblíbeného stromu .

Kremace je další společný pet pohřební zvyk . Většina veterinářů a Pet humánní společnosti nabízejí tuto službu . Popel může být se vrátil k rodině v urně a může být buď rozptýleny v oblíbeném místě , pohřben pod oblíbeného stromu nebo stále s rodinou . Kremace je často považováno zadobrou volbou , když můžerodina nemusí být na stejném místě trvale .

.
Pohřeb v Pet Cemetery

Mnoho Pet humánní společnosti mají hřbitovní pozemky určené speciálně pro zesnulé domácí zvířata . Mnoho rodin se rozhodnou pro tento pohřební zvyklosti při rozhodování o místo posledního odpočinku pro své zvíře . Tento zvyk funguje dobře pro většinu lidí , protože zaručuje , že zbytky zvířete nebude přesunut arodina může navštívit pozemek kdykoliv .
Klipart zvyky v jiných zemích

v jedné oblasti Indie , domácí zvířata jsou zabalené v bílých ubrusů a vzhledem krituální pohřeb nebo kremace podle hinduistické nebo buddhistické kněze . Ti, kteří mohou platit za tuto službu , takže to , zatímco pro ty, kteří nemohou , služby jsou nabízeny zdarma . Tento zvyk se provádí v Bodh Gaya v Bihar v Indii a jeprvní rituál tohoto druhu v této zemi .

Copyright © www.421948.com