Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak zavést přijat pes Kočky

Představujeme kočku na psa může být obtížné , ale s trochou práce je možné, aby dvě zvířata koexistovat bez problémů . Ale bez řádného výcviku nebo zavedení , je možné, žekočka zranit psa nebo psa vážně zranit kočku , nebo dokonce zabít . To může trvat práce a času , aby si spolu , ale jakmile se tak stane, bude to neměl být problém, takže oba ve stejné místnosti . Pokyny dovolená 1

Nechte váš pes a kočka cítit se navzájem seznámit . Můžete také dát je na různých stranách dveří , takže se můžete cítit navzájem si zvyknout na pach vzájemně vyměňovat dříve, než oni jsou v jedné místnosti společně .
2

kompletní základní výcvik s vaším pes před zavedením do kočky. To budezavedení mnohem jednodušší .
3

Položte psa na vodítku v pozici " sedět " nebo " dolů " . Už někdo vstoupí do místnosti s kočkou a sednout si na druhé straně místnosti . Opakujte tento krok, dokud oba domácí zvířata jsou schopni tolerovat se navzájem , aniž by byl agresivní a ukazuje žádné známky strachu .
4

Přesuňtedva blíže k sobě , vedení psa na vodítku .

5

zabránit psa z pokusu štěkat nebo honit kočku .
6

Udržujte psa a kočku oddělené od sebe navzájem , pokud nejsou pod dohledem .
7

Krmivo a to jak v různých oblastech , aby se zajistilo, že jsou každý dostat jídlo pro ně určených , a nejsou tam žádné problémy .

Copyright © www.421948.com