Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak pečovat o Sheltie štěně

I šeltie byli chováni ve Skotsku za účelem pasení ovcí , mohou býtnádherný přírůstek do rodiny stejně . Jako domácí zvířata , tito psi jsou přátelští a trpěliví kolem dětí . Jsou aktivní a užívat si hrát se svými lidskými rodinami a také trávit čas s ostatními domácími zvířaty . Šeltie , také známý jako Shelties , má několik hlavních genetických zdravotní problémy . Pokud je dobře postaráno , mohou žít až 14 let. Věci, které budete potřebovat
Dog štětcem
Puppy food
Kosti a žvýká
Collar
vodítku
Potraviny a voda nádobí
Psí hračky
Zobrazit další instrukce
1

Dům trénovat vaše štěně Shetland co nejdříve . Šeltie jsou sociální a dělat nejlépe, když nechá žít doma s rodinou , jinak se může stát osamělý . Pokud vaše štěně má nehodu v domě , přerušit ho a vzít ho ven . Odměňte jej bude " nočník " mimo pokaždé, když to úspěšně .
2

socializovat své Sheltie štěně od útlého věku . Šeltie jsou přátelské s rodinnými příslušníky a jinými domácími mazlíčky , ale může mít na pozoru před cizími lidmi . Představte si štěně jako mnoho nových lidí v tolika různých okolností , jak můžete pomoci to překonat tento odměřenost .
3

Feed vaše Šeltie štěně vzorec krmivo po dobu nejméně jednoho roku, před přechodem do dospělosti potravin . Štěně potraviny obsahují vyšší množství bílkovin , které jsou nezbytné pro energické mladé Shetlandy růst . Krmivo vaše štěně dvakrát nebo třikrát denně v pravidelných časech pomoci regulovat jeho trávicí systém . Zkontrolujte štítek, abyste viděli, jak moc byste měli krmit štěně denně . Úplně dospělý Shetlandy měla vážit kolem 20 liber.
4

Projděte si štěně Shetland každý den . To jeenergický a inteligentní plemeno, které potřebuje projít vynaložit další energii a uplatnit svůj názor . Šeltie , že nemají dostatek pohybu, může se nudit a destruktivní . Hrajte si s štěně každý den stejně . Když nehrajete , poskytnout své Shetlandský pony s jinými způsoby, jak obsadit svou mysl , jako jsou kosti a žvýká .
5

Kartáč štěně Shetland každý druhý den . Tito psi mají dlouhé kabáty , které mohou změti a stát Matted . Chcete-li , aby vaše štěně kabát vypadat zdravě , odstraňte všechny zamotání se psem štětcem známý jako hrábě . To také pomůže odstranit další srst , která se jinak vrhnout po celém domě .
6

vycvičit štěně Shetland v mladém věku . Tyto inteligentní psi jsou poslušní a ochota učit se . Nastavení pravidel pro vaše Sheltie následovat v domě , a mohli okamžitě začít pracovat na základní poslušnosti příkazů , jako je sedni, lehni , pojď a pobyt . Vezměme si zapsat vaše štěně v třídě obedience . To bude dát dobrý start se základní odbornou přípravou a šanci socializovat .
7

Pořiďte si štěně potřebné očkování , aby se zabránilo potenciálně smrtelná onemocnění, jako proti vzteklině , psince a parvoviróze . Udělej si svůj štěnějmenování vidět veterináře brzy . Mladí Shetlands muset navštívit veterináře každých pár měsíců v prvním roce jejich života , aby všechny jejich očkování a prohlídky .

Copyright © www.421948.com