Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak pomoci Psi zvyknout na nové miminko

Přinést domů nové dítě jeúžasné , vzrušující událost pro pár nebo rodinu . Ačkolipříležitosti je jedním z životní nejradostnější ,dítě má jistě způsob, jak otočit celou domácnost vzhůru nohama . Starší děti v domě bude mít nějaký seřizovací k tomu , jak bude mámou a tátou . Pak je turodinný pes . Psi milují a spoléhat se na pozornost a známé rutiny anové miminko bude určitě odvrátit pozornost a naštvanáseznámit . Zde jsou některé kroky, které můžete podniknout, aby se nastavení jednodušší pro vašeho psa . Věci, které budete potřebovat klipart Vodítko
pamlsky
Dětská deka
Zobrazit další instrukce
Než vaše dítě přichází
1

oprášit a posilují všechny dříve naučil poslušnosti příkazů několik týdnů předtím, neždítě přijde . To bude mnohem jednodušší mít kontrolu nad svým psem v těchto dnech a týdnech nastavení , jakmiledítě přijde domů .
2

Práce na potlačení jakékoliv plácání chování, váš pes může mít dříve, než dítě přijde . Určitě nechcete, aby váš pes " láska potlačení " své dítě .
3

vystavit svého psa , aby co nejvíce kojenců a batolat je to možné během týdnů , které vedly ke vzniku . Držte svého psa na vodítku za všech okolností . Nabídka zachází , pohladit psa a dát další pozitivní posily , pokud je pes v klidu a dobře vychovaný . Pokud váš pes chová vystrašené , roughhouses nebo je jinak nevhodný , klidně vést ho pryč bez emocí a zkuste to znovu později . Nepoužívejte trestat svého psa , křičet na něj , nebo dát pozitivní pozornost, pokud se chová nevhodně , nebo to budou vyvozeny závěry , že se sníží pravděpodobnost , že se bude jednat vhodným způsobem kolem miminkapříště .
4

znecitlivit svého psa chovánídítě nebo batole se bude pravděpodobně zabývat , jako je popadl svou srst , strká své břicho , vytáhl svůj ocas a objímala krk . Pokud váš pes není zvyklý na těchto chování může cítit ohroženi a reagují . Pohladit svého psa a dát mu pozitivní pozornost na stejnou dobu, po kterou se strká a vytáhněte ji . Odměňte svého psa s léčbu , pokud to zůstane v klidu .
5

Dejte si ruku na svého psa misku s krmením a pusť pamlsek do misky , když to je jíst . Ještě to často , takže váš pes začne spojovat něco dobrého děje, když jsou lidé blízko k němu nebo že své ruce do jeho misky , když to je jíst . Je velmi důležité, aby váš pes není -li zobrazit své dítě jako hrozbu pro své jídlo .
Po narození dítěte
6

Dejte malou deku nebo krkat hadřík na kočárek vaše dítě v nemocnici . Jakmiledeka má dítěte vůni , a předtím, než sedítě uvolní se vrátit domů , prezentovat deku , aby svého psa , mazlení , a dávat to léčit , když je klidně vezme v dětském vůni . Ujistěte se, že váš pes sedí , zůstává v klidu a nesnaží se zapojit do nakládačka nebo hrát přetahované s dekou . To vám pomůže váš pes společník dostat pamlsek , sedí a jsou v klidu s dítětem .
7

Dejte vodítko na psa během několika prvních cyklů komunikuje se svým dítětem . Držte dítě opatrně do klína a mají jiný člen rodiny přivést psa k dítěti . Nechť váš pes vidět a cítit dítě . Odměňte jej s extra speciální léčbu , pokud zůstává v klidu . Pokud se pokusí nuzzle nebo tlapa na dítě , nebo má jinak nevhodné chování , klidně a bez emocí vést ho a zkuste to znovu později . Nepoužívejte trestat , křičet , nebo dát pozitivní posilování , pokud váš pes se chová špatně .
8

Nechte váš pes na vás provázet po domě během den-to - denní rutiny s dítětem , pokud jako váš pes se chová klidně . Předpokládejme například, že pes sedí u nohy na stoličku , jak nakrmit dítě , nebo ležet v koupelně na koberec , jak koupat miminko . Nevylučují svého psa z den - to-denní rutiny , ale ujistěte se, že nikdy svého psa nechat o samotě s dítětem .
9

hrát se svým psem a dát mu dostatek pozornosti po celý den .

Copyright © www.421948.com