Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Jak mohu zachránit a Vlk Lab štěně ?

Vlk laboratoře štěňata jsoumix psa klasifikován jako vlk s labradorského plemene . Označení vlčí křížence jetermín, který je již technicky správné . V roce 1992 , vědci určí, že psi jsou vlci , čímž se eliminuje rozdíl . ( Viz odkaz 1 )Pojem vlk se stále běžně používá mezi chovateli identifikovat své psy . Nalezení konkrétní plemeno psa v záchranném situace může trvat déle, než kupovat psa od chovatele . Buďte trpěliví a čekat na perfektní záchranu . Pokyny dovolená 1

Zavolejte pet přístřešky ve vaší oblasti . Zeptejte dostupných psů a zda existují nějaké vlk laboratoře štěňata v útulku . Zeptejte se, zda je některý z těchto hybridní psi jsou podporovány také. Zvažte přístřešky , které jsou dál , ale stále v dojezdové vzdálenosti .
2

Kontaktujte vlk hybridní záchranu ve vašem stavu . Nechteředitel nebo zástupce ze záchranné organizace, vím, že hledáte vlčí laboratorní mix . Řekněte jim o své bydlení a rodinné situaci . Zeptejte se jakýchkoli psů , kteří hledají nový domov , které odpovídají vašim přáním a životním stylem .
3

Kontaktujte laboratorní záchranu ve vaší oblasti . Vysvětlete svým potřebám , jak jste se vlk záchranné organizace .
4

Přidat inzerát v novinách nebo on-line inzerce . Popište jaký druh psa , které hledáte a jaké domova můžete poskytnout pro psa .
5

udržovat vztah se psem záchranných zástupci . Zavolejte záchranné centrum měsíční požádat o všech dostupných psů . Udržujte záchranné centrum až do dnešního dne na svém stavu , aby vás udrží v paměti, kdypes, který odpovídá vašim kritériím identifikován .
6

Zavolejte záchranné centrum dejte jim vědět, kdy jste zvolili a přijala vaše záchrana psa .

Copyright © www.421948.com