Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

San Francisco Psí zákony

Města projít psí zákony na ochranu psů a lidí kolem nich . Tyto zákony jsou určeny na podporu odpovědného psího vlastnictví . San Francisco má řadu právních předpisů týkajících se knih , jejichž cílem je zajistit svým občanům jsou dobré psí velvyslanci . Pes licence právo

Majitelé psů musí licencovat svého psa v San Franciscu . Licence je identifikace psa . To zajišťuje, žepes je očkován na vzteklinu , kdy jelicence stále up-to -date . Vakcínaproti vzteklině je povinné pro získání licence . San Francisco je pes licenční zákon vyžaduje, aby majitelé psů , aby každoročně obnovovat licenci . 30 -denní okno je dána po uplynutí doby , než se přidádalší pozdní poplatek . Od roku 2010 ,pozdní poplatek je 12 dolarů . Stejné pravidlo platí i pro nové obyvatele , kteří mají také 30 dní na získání řidičského průkazu psa . Od roku 2010v nezměněné podobě , jednoroční licence stojí $ 28, azměnil , jeden - rok licence stojí 15 dolarů . Malý slevu na vyšší majitelů psů a pro nákup licencí víceletých . Licenční poplatek hradí péče o zvířata a kontrolu , města útulku pro ztracené a nechtěných domácích mazlíčků .
Vzteklina Vakcína

město požaduje, aby všechny psy ve věku nad čtyři měsíce dostávat pravidelné očkování proti vzteklině .
Curb Your Dog

majitelé psů musí zvednout a správně nakládat s odpady jejich psa . Zákon stanoví, majitelé psů must carry " vhodný nástroj " , když doprovází svého mazlíčka ve veřejných prostorách .
Auto

Je to proti městské právo nechat psa bez dozoru v auto bez řádné větrání .
Vodítko právo

Psi musí být na vodítku po celou dobu , pokud není v jednom z určených psích hřišť rozmístěných po celém městě .
< br >
dog Bite právo

majitelé psů musí poskytnout své jméno , kontaktní informace a platný průkaz spolu s očkovacím průkazem psa , kdyžpes kousne člověka nebo zvíře .

Pit Bull právo

V roce 2006 , San Francisco zavedl zákon nařizuje , že všechny pitbuly být sterilizovány . Zákon je známý jako spay a kastrovat vyhlášky a vztahuje se pouze na tento konkrétní plemeno psa . Městští úředníci prošel zákon v reakci na smrtelné psa útoku dvou , nesterilizovaných pitbuly na 12 -rok - starý chlapec .

Účelem zákona je omezit počet nechtěných pitbuly a ke snížení male agrese ---charakteristické vlastnosti související s tímto plemenem . V roce 2007 , 500 pitbuly byly spayed a kastrovaný by péče o zvířata a kontrolu --- centra agentury odpovědné za sterilizaci psů .

Zákon povoluje zvířecí kontrolní důstojníky rozdávat předvolá majitelů psů neochotných v souladu s právními předpisy . Předvolání dává majitelé psů dva týdny na sterilizaci svého psa . Po dvou týdnech projít , kontrolní zvíře pracovníci vrátí do domu psa , aby potvrdil , že byla sterilizována .

Zákon dává kontrolního zvířete úředníkům pravomoc vydávat pokutu ve výši 500 dolarů za první porušení . Opakované porušování znamenatMěsto má právo zabavit psa a dokonce i věta vězení svého majitele .
Správné psí péče

City nařízení uvádí všichni psi musí být vloženy do úkryt dost velký na to, aby stát , pohybovat a odpočívat snadno . Psi také musí být čerstvé vody v kontejneru zvuku , jakož i dobré množství potravy . Majitelé psů musí zajistit psa s pravidelným cvičením . Město vydává sankce pro majitele psů nebo jejich právními zástupci pro nedostatek dodržovat vyhlášky . Sankce se pohybují od $ 50 pro první trestný čin až do výše $ 1,000 s možnou dobu vězení pro recidivisty .

Copyright © www.421948.com