Home ptactvo kočky Psi Exotická zvířata Farm Animals fretky
#   >> Domácí zvíře >  >> Psi >> Psi jako domácí mazlíčky >> 

Large Breed Dog Průvodce

Ať už uvažujete o přijetí velkého psa do vašeho domova , nebo se chcete dozvědět více o velkého psa , které již vlastníte , je třeba si uvědomit, že velká plemena se mají některé společné podobnosti a jsou obecně klasifikovány jako zrak psů , molossers nebo retrívři . Kvalifikace

Existuje mnoho různých norem pro velikost psa . Například , podle American Kennel Club , více než 150 plemen kvalifikovat jako velká plemena , příklady zahrnují Shiba Inu , který stojí na 14 centimetrů a shar -pei , který váží pouhých 45 kilogramů. Americká lidské společnosti , na druhé straně , počítá žádného psa, který je více než 50 liber , jako jevelký pes .
Osobnosti

Velká plemena bývají klidnější a klidnější než menší plemena . Oni jsou obvykle velmi ochranné zvířata , a pokud cvičil správně od mladého věku , mohou být intenzivně loajální . Některé velké plemena jsou dokonale vhodné pro rodiny s dětmi , zatímco ostatní velká plemena by měla být získány až poté, co jsou děti kolem určitého věku a budou léčit psy s úctou .
Zdravotní problémy < br >

Velcí psi jsou náchylné k mnoha zdravotním onemocnění . Jedna obyčejná zdravotní problém je dysplazie kyčelního kloubu , kdekloub je nestabilní a snadno poškodit . Vzhledem k tomu, velcí psi mají tendenci nést velkou váhu na jejich rámu , může tento problém zvýšení závažnosti , což způsobuje ztuhlost, bolesti a problémy s chůzí . Velké plemena jsou také náchylné k onemocnění srdce a osteoartritidy . Máte-li přijmout velké plemeno , se váš pes důkladně zkontrolovat ven s veterinářem , takže víte, co můžete očekávat .
Školení

Všichni psi musí být vyškoleni a socializované , ale proto, že jsou často velmi silný , školení je nezbytné pro velké plemena psů. Tam jevnímání těchto psů jako více nebezpečné , a jak velké majitel psa , je nutné, aby si vlak váš pes musí být dobře vychovaný kolem jiných lidí a jiných psů . Mnoho velkých plemen psů byly vytvořeny pro práci na a se svými pány , a jako takové jsou velmi výstižné , pokud jde o učení, příkazy a poslušnost .
Krmení

Velký psi jíst více jídla než malé psy . Zní to jednoduše , ale je to stojí za to přijít na to, jak mnoho potravinplemeno si vyberete, bude jíst dříve, než přijme své zvíře . Mnoho značek krmiv pro psy , včetně Purina Pro a pekařů , mají speciální přípravky pro velká plemena , která se snižují tukpes spotřebuje a zároveň poskytuje se bílkoviny , které potřebuje budovat svaly .

Copyright © www.421948.com